x

İsimli Bebek Battaniyesi - Melek Kanadı Desenli

285,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bebek battaniyesi modelleri pamuklu yapıya sahip yumuşak penye kumaştan üretilir ve böylelikle bebeğinizin tenine oldukça uyumludur. Bebeğinizin ismi battaniye üzerine nakışla işlenir ve battaniye aplike melek kanadı ile süslenir. İçi elyafla dolu saten kumaşın etrafına nakış işlemesi yapılarak hazırlanan aplike, zarif bir melek kanadı görüntüsüne sahiptir.

"Yeni doğan bebeğe ne hediye alınır?" sorusu her zaman kafaları çok kurcalayan bir soru olmuştur. Bunun nedeni ise anne adaylarının bebeklerinin ihtiyaçlarını en ince detayına kadar aylar öncesinden karşılamış olmasıdır. Fakat sizi bu dertten kurtarıyoruz. Nasıl mı? Satın alacağınız isimli bebek battaniyesi ürününün daha önce annesi tarafından bebeğine alınmadığından emin olabilirsiniz. Bu noktada siz devreye girebilir ve isme özel bebek battaniyesi ile anne adayına güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Melek kanadı, saflığın ve temizliğin sembolü olarak görülmektedir. Bu yüzden yeni dünyaya gelmiş olan ve bir melek kadar saf, temiz ve güzel olan bir bebek için bu battaniye hediyesi çok yerinde bir tercih olacaktır.

Bir hediyenin hediye verdiğiniz kişinin ismine özel hazırlanması, karşınızdaki insanı ne kadar önemsediğinizin mesajını vermektedir. İsimli bebek battaniyesi hediyesini alan kişi belki de bu hediyeyi kullanmaya bile kıyamayacak. Ancak kullanması halinde bile, uzun yıllar bir anı eşyası olarak saklamak için itinayla koruma altına alacaktır.

Farklı tarzda melek kanadı desenlerinin yer aldığı modellerimiz mevcuttur. Farklı melek kanadı desenleri için ilgili kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bu ürünle birlikte aynı desene sahip olan isimli bebek yastığı ve 3'lü bebek tulumu ile de ilgilenirseniz, sepetinize ekleyip satın alımı gerçekleştirebilirsiniz.

İsimli Bebek Battaniyesi - Melek Kanadı Desenli Hakkında Bilgi


  • %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiş olup, yerli üretimdir. Antialerjiktir. Kanserojen madde ya da bebeğinizin cildine zararlı herhangi bir madde içermez.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal nakış iplikleridir ve herhangi bir zararlı madde içermez.
  • 30°C'yi aşmayacak yıkama suyu ile makinede veya elde yıkanabilir. Ağartıcı kullanmamanız önerilir. Özellikle nakışlı yüzeyi tersten ütüleyerek nakışın dokusunu koruyabilirsiniz.
  • Üründe kullanılan aplike süsleme cırtcırtlıdır ve zarar görmemesi için aplike süslemeyi üründen ayrı bir şekilde, elde yıkamanız önerilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.