x

Yeni Doğan Hediyesi - Kız Bebek Battaniyesi

285,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Yeni doğan hediyesi seçmek ve yeni doğum yapacak olan anne için bir hediye hazırlamak dışarıdan bakıldığı kadar kolay bir konu olmayabilir. Bebeğinin tüm ihtiyaçlarını en ince detayına kadar düşünen bir anne ve dünyaya gelecek olan bebeği sabırsızlıkla bekleyen arkadaş, eş, dost ve akrabalar! Hediye tercihi konusunda karar vermenin çok zor olacağı kesin. İsme özel olarak hazırlanan bir bebek battaniyesi karar vermenizi kolaylaştırabilir.

Yeni doğan bebek hediyesi alternatifleri arasında son zamanlarda popüler olmaya başlamış olan isim yazılı bebek eşyaları size yardımcı olabilir. Çok çeşitli ürünler bulabileceğiniz bu alan içerisinde nakışla işlenerek hazırlanmış bebek eşyaları ayrı bir yere sahiptir. Nakış işlemesinin bebek eşyasıyla göstermiş olduğu uyum ve işleme sonrası nakış ile ürünün ortaya koyduğu bütünlük nakış işlemeli bebek ürünlerini daha farklı bir yere koymaktadır. Nakış işlemesiyle, baskı gibi yapay bir görüntüden ziyade, ürün ile ayrı düşünülemeyecek bir görüntü ortaya çıkmaktadır.

Nakış işlemesiyle hazırlanan ürünü kişiye özel hale getirdiğimizde de ortaya çok özel bir hediye çıkacaktır. Yeni doğum yapacak olan anne adayı bebeği için tabii ki bebek battaniyesi tedarik etmeyi düşünecektir. Ancak bebeği için onun ismine özel olarak hazırlanmış bir battaniyeyi almak aklına gelmemiş olabilir. Bu durumda siz devreye girebilir ve bebek için isme özel bebek battaniyesi hazırlatabilirsiniz. Hediye ettiğiniz kişiyi çok duygulandıracak bu kız bebek battaniyesi anneye güzel duygular yaşatacaktır.

Kelebek figürlü olan isimli battaniye kız bebekler için çok uygun bir hediye olacaktır. Saten kumaşın etrafı nakışlanarak aplike olarak hazırlanan kelebek figürü ürün üzerine cırtcırt yardımıyla eklenmektedir.

Yeni Doğan Hediyesi - Kız Bebek Battaniyesi Hakkında Bilgi


  • Antialerjik yapısı ve %100 pamuktan üretilmiş oluşu battaniyenin bebeğinizle tam uyumlu olmasını sağlayacaktır. Kanserojen madde içermemesi, bebeğiniz için endişe etmemenizi sağlayacaktır.
  • Hiçbir zararlı madde içermeyen nakış iplikleri kendine has doygun bir parlaklığa sahiptir. İplikler ithaldir.
  • Makinede veya elde yıkanabilir. Yıkama suyu sıcaklığının 30°C’yi aşmaması önerilir. Lütfen ağartıcı kullanmamaya özen gösterin. Nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden ütülemeniz önerilir.
  • Bebek battaniyesinde kullanılan aplike süsleme cırtcırtlıdır ve zarar görmemesi için aplike süslemeyi bebek battaniyesinden ayrı bir şekilde, elde yıkamanız önerilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.