x

Nakış İşlemeli Bebek Battaniyesi - Kanat ve Hareli

285,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Nakış işlemeli kız bebek battaniyesi kız bebekler için hazırlanmış, şirin bir tasarıma sahip, kişiye özel bir bebek eşyasıdır. Tatlı melek kanatlarının arasında şirin bir kalp bulunan ve üst kısmında hare ile tamamlanan bu tasarımın altına bebeğinizin ismini nakışlayarak bebek battaniyesini isme özel hale getiriyoruz. Yeni dünyaya gelmiş bebeğinizin tatlılığını ön plana çıkaracak olan bu tasarım bebeğiniz için çok uygun olacaktır.

Bebeğinizi isme özel battaniye ile sardığınızda ortaya çıkan görüntünün sizi ne kadar mutlu edeceğini tahmin edebiliyoruz. Tabii ki sizi mutlu eden görüntünün yanında ürünün özellikleri de sizi tatmin etmeli ve sizi endişelendirmemelidir. Bebeğinizin teninin temas ettiği kumaş sebebiyle tahriş olmasını istemezsiniz. Bebek battaniyesi modelleri %100 pamuktan üretilmiştir. Bu özelliği ile bebeğinizde tahrişe sebep olmayacaktır. Yumuşak dokusu bebeğinizin rahat etmesini sağlayacaktır.

Nakış işleminde kullanılan ipliklerimiz de isimli bebek battaniyesi gibi hiçbir zararlı madde içermemektedir. Bu açıdan da bebeğiniz için hiçbir olumsuz özelliği bulunmayan bu ürün, bebeğinizle ilgilenirken sizin için çok kullanışlı bir yardımcı bebek eşyası olabilir.

Kız bebek battaniyesi için kullanılacak nakış ipliği rengini dilediğiniz gibi seçebilir veya bebeğinize en çok yakışacağını düşündüğünüz iplik rengi tercihinize göre ürünü hazırlatabilirsiniz.

Nakış İşlemeli Bebek Battaniyesi - Kanat ve Hareli Hakkında Bilgi


  • %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiş olan bebek battaniyesi yerli üretimdir. Antialerjiktir. Kanserojen madde ya da bebeğinizin cildine zararlı herhangi bir madde içermez.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal nakış iplikleridir ve herhangi bir zararlı madde içermez.
  • Ağartıcı kullanmayınız. Makinede yıkayabileceğiniz gibi elde de yıkama yapabilirsiniz. 30°C'yi aşmayan yıkama suyu kullanmanızı tavsiye ederiz. Özellikle nakışlı alanın ütüsünü tersten yapmanız önerilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.