x

Melek Kanatlı Bebek Battaniyesi - İsim Nakışlı

285,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
İsme özel bebek battaniyesi ile bebeğinize olan sevginizi yansıtın! Bebeğinizin dünyaya geldiği ilk saatlerde ihtiyacı olan sıcaklığı bu battaniye ile sağlayın. Bebeğinizle beraber melek kanatlı bebek battanyesi çok güzel bir görüntü oluşturacak. Battaniye üzerinde bulunan ve ihtişamı ile dikkat çeken melek kanadı, yeni doğan meleğinizin kanatlarını temsil edecek. Bebeğinizle birlikte çok uyumlu gözükecek isimli bebek battaniyesi bakmaya bile kıyamadığınız güzellikteki bebeğinize duyduğunuz sevgiye vurgu yapacak.

Melek kanadı deseni aplike olarak hazırlanarak battaniye üzerine cırtcırtla eklenmektedir. İki saten kumaş arasına yerleştirilen elyaf sayesinde dolgun bir görüntüye ve dokunuşa sahiptir. Erkek bebekler için tasarlanmış olan bir model gibi gözükse dahi, uygun renk seçimleri yapılarak kız bebekler için de tercih edilebilir. Kız bebekler için bu bebek battaniyesi modeli tercihinde bulunmanız halinde, pembe ya da beyaz renk saten kumaş ve kız bebeklere uygun bir nakış ipliği rengi seçebilirsiniz. Böylece ürünü kız bebeklere uygun hale getirebilirsiniz.

Bebek battaniyesi ile birlikte bebek giysisi olarak melek kanatlı tulum takımı ve göz aydına gelen misafirlerinizin bebeğiniz için getirdikleri takıları takmalarına yardımcı olan bebek takı yastığı düşünürseniz, ilgili ürünleri incelemenizi öneririz. Aynı desen işlemesi olacak şekilde bu ürünlerden de satın alabilirsiniz. Bu şekilde birbiriyle uyumlu küçük bir set oluşturabilirsiniz.

Melek Kanatlı Bebek Battaniyesi - İsim Nakışlı Hakkında Bilgi


  • %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiştir.
  • Yerli üretimdir.
  • Antialerjik yapıdadır. Kanserojen madde ya da bebeğinizin cildine zararlı herhangi bir madde içermez.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal nakış iplikleridir ve herhangi bir zararlı madde içermez.
  • Makinede veya elde yıkanabilir. Yıkama suyu sıcaklığının 30°C’yi aşmaması önerilir. Lütfen ağartıcı kullanmamaya özen gösterin. Nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden ütülemeniz önerilir.
  • Kullanılan aplike süsleme cırtcırtlıdır ve zarar görmemesi için aplike süslemeyi bebek battaniyesinden ayrı bir şekilde, elde yıkamanız önerilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.