x

Bebek Battaniyesi - İsimli ve Melek Kanatlı

285,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Erkek bebek battaniyesi isim nakışlı olarak ve aplike melek kanadı süslemesi ile tasarlanmıştır. İki kat saten kumaşın arası elyafla doldurulur ve saten kumaşın etrafı nakış ipliğiyle işlenir. Sonrasında bu aplike parça battaniye üzerine cırtcırt ile sabitlenir. Son olarak aplike melek kanadının alt kısmına bebeğinizin ismi nakışlanarak ürününüz hazır hale gelir. Naif bir melek kanadı ile süslenmiş bebek battaniyesi erkek bebekler için olduğu gibi kız bebekler için de tercih edilebilir.

Bebek battaniyesi modelleri renk bakımından çeşitlilik göstermekle birlikte, siz dilediğiniz nakış ipliği rengini tercih edebilirsiniz. Ürünü sipariş verirken erkek bebekler için mavi, gümüş, gri, gold, lacivert, kırmızı, kahverengi, krem ve yeşil gibi nakış ipliği renkleri tercih edililirken, kız bebekler için pembe, lila, krem, sarı ve mor gibi nakış ipliği renkleri tercih edilebilir.

Bebeğinize çok yakışacak bu isme özel bebek battaniyesi doğumdan önce tedarik edilmesi gereken bebek eşyaları arasında yerini almalıdır. Kullanışlı olmasının yanında, melek kanadı figürüyle güçlü bir görselliğe sahip olan bu ürünle beraber bebeğiniz çok güzel fotoğraf kareleri verecektir.

Yumuşak penye kumaştan imal edilmiş battaniye hem bebeğinizi sıcak tutacak hem onun konforunu sağlayacak hem de ona koruyucu olacaktır. %100 pamuk yapısı ve üretimi sırasında hiçbir zararlı madde kullanılmamış olması, bebeğinizle battaniyenin tam uyumlu olmasını sağlar.

Sipariş vermeye karar vermeniz halinde, ilgili alanları dikkatli bir şekilde doldurmanızı ve ilgili bölüme bebeğinizin ismini yazmanızı rica ederiz. Böylelikle ürününüzü istediğiniz şekilde rahatlıkla hazırlayabiliriz.

Bebek Battaniyesi - İsimli ve Melek Kanatlı Hakkında Bilgi


  • Antialerjik özellikli olan battaniye %100 pamuklu penye kumaştan üretilmiştir. Yerli üretimdir ve hiçbir kanserojen madde içermez.
  • Yüksek kaliteli ithal iplikler canlı ve göz alıcı bir parlaklığa sahiptir. Bebeğiniz için zararlı herhangi bir madde içermez.
  • Makinede veya elde yıkanabilir. Yıkama suyu sıcaklığının 30°C’yi aşmaması önerilir. Lütfen ağartıcı kullanmamaya özen gösterin. Nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden ütülemeniz önerilir.
  • Üründe kullanılan aplike süsleme cırtcırtlıdır ve zarar görmemesi için aplike süslemeyi bebek battaniyesinden ayrı bir şekilde, elde yıkamanız önerilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.