x

Kişiye Özel Bebek Battaniyesi - Çiçek İşlemeli

285,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
İsimli bebek battaniyesi, bebeğinizin ismi üzerine nakışla işlenerek hazırlanır. Tabii ki küçük prensesin isminin yanında tamamlayıcı süsleme ve figürler ile birlikte! Kız bebekler için tercih edilebilecek olan bu model; başak, çiçek ve fiyonk işlemelidir. Farklı renk alternatifleriyle hazırlanabilen bu üründe en çok tercih edilen renk, kız bebekler için vazgeçilmez olan pembe rengidir.

Bebeklerinin konforu anneler için çok önemlidir. Bu kız bebek battaniyesi ister evde ister dışarıda bebeğinizi sıcak tutacak ve onun konforunu sağlayacak ve onu koruyacaktır. Dünyaya gözlerini yeni açmış bebeğinizi sıcak tutmak için kullanacağınız battaniyeyi daha anlamlı hale getirmek için bebeğinizin ismini üzerine nakışla işleyebiliriz. Hastane çıkışında da bebeğinize eşlik edebilecek bu ürünle bebeğiniz çok daha unutulmaz fotoğraf kareleri verebilir.

Arkadaşınız ya da bir yakınınız bebek mi bekliyor? Onlara güzel bir hediye mi almak istiyorsunuz? Bebek hediyesi olarak isme özel bebek battaniyesi hazırlatabilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Bu, hediye edilen kişinin uzun süre anı olarak saklamak isteyeceği anlamlı bir hediye olacaktır.

Konfordan önce sağlık gelir. %100 pamuklu penyeden üretilmiş olan bu ürün antialerjiktir ve kanserojen madde içermez. Yerli üretim olan bebek battaniyesi modelleri hazırlanırken kullanılan iplikler de zararlı madde içermez. Bebeğiniz ile birlikte gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Siparişinizi verirken tercih ettiğiniz iplik rengini ve bebeğinizin ismini belirtmeniz halinde, ürününüzü kısa sürede hazırlayabilir ve adresinize kargolayabiliriz. Aynı desen işlemesinin yapıldığı bebek tulum takımı ve isimli takı yastığı için ilgili kategorilerimizi ziyaret edebilirsiniz. 

Kişiye Özel Bebek Battaniyesi - Çiçek İşlemeli Hakkında Bilgi


  • %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiş olan bebek battaniyesi yerli üretimdir. Antialerjiktir. Kanserojen madde ya da bebeğinizin cildine zararlı herhangi bir madde içermez.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal nakış iplikleridir ve herhangi bir zararlı madde içermez.
  • Makinede veya elde yıkanabilir. Yıkama suyu sıcaklığının 30°C’yi aşmaması önerilir. Lütfen ağartıcı kullanmamaya özen gösterin. Nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden ütülemeniz önerilir.
  • Bebek battaniyesinde kullanılan aplike süsleme cırtcırtlıdır ve zarar görmemesi için aplike süslemeyi bebek battaniyesinden ayrı bir şekilde, elde yıkamanız önerilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.