x

İsme Özel Bebek Battaniyesi - Taçlı ve Çelenkli

350,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
İsimli bebek battaniyesi, çelenk ve taç desenleriyle birlikte bebeğinizin isminin battaniye üzerine işlenmesiyle isme özel hale getirilen bebek eşyasıdır. Yaz ya da kış, ne zaman olursa olsun, bebek ihtiyaçları arasında ilk sırada yer alan bebek battaniyesinin üzerine bebeğinizin ismini yazdırarak daha özel hale getirebilirsiniz. İsme özel bebek battaniyesi, üzerine etkileyici bir kral tacı ve bu tacın altında onu çok güzel taşıyabilen bir çelenk deseninin nakışlanmasıyla hazırlanır. Erkek bebekler için çokça tercih edilen bebek mavisi iplik rengi seçilerek sipariş verilen Yusuf bebeğin battaniyesi, Yusuf'a ulaşmış ve onun konforu ve ihtiyaçları için kullanılmaktadır. Siz de bebeğiniz için erkek bebek battaniyesi siparişi vermek isterseniz, mavi renk tonlarını tercih edebileceğiniz gibi, farklı bir iplik rengi de seçebilirsiniz.

Ürünün nakış uygulamasında kaliteli nakış iplikleri kullanılır. Nakış iplikleri, ipeksi dokusunun yanında doğal bir parlaklığa sahiptir. Nakış ipliği yıkama sonrasında bu doğal parlaklığını kaybetmez ve yıkama sırasında renk akması yapmaz.

Bebeğinize aldığınız bir hediye olarak değerlendirebileceğiniz bebek battaniyesi modelleri, sizin için değerli olan bir yakınınız için çok şık bir doğum hediyesi olabilir. Yeni doğum yapan yakınınızı çok mutlu edecek bu model uzun süre saklanacak anlamlı bir hediye olacaktır.

Yeni dünyaya gelen bebeğinizin farklı ihtiyaçları da olacaktır. Örneğin gelen misafirlerin yanlarında getirdikleri takıları takmaları için altın takı yastığı ya da doğumdan sonra bebeğinizin giyebileceği bir isimli bebek tulum seti. Bu ürünlerde de aynı desen işlemesini tercih edip güzel bir alışveriş sepeti oluşturabilirsiniz.

İsme Özel Bebek Battaniyesi - Taçlı ve Çelenkli Hakkında Bilgi


  • %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiş olup, yerli üretimdir. Antialerjiktir. Kanserojen madde ya da bebeğinizin cildine zararlı herhangi bir madde içermez.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal nakış iplikleridir ve herhangi bir zararlı madde içermez.
  • Ütülemeyi tersten yapmanız halinde, nakış desenini deforme olmaksızın muhafaza edebilirsiniz. Makine ile yıkanabilir. Elde de yıkama yapmak mümkündür. Yıkama suyu sıcaklığının 30°C’yi aşmaması önerilir. Ağartıcı kullanmayınız.
  • Bebek battaniyesinde kullanılan aplike süsleme cırtcırtlıdır ve zarar görmemesi için aplike süslemeyi bebek battaniyesinden ayrı bir şekilde, elde yıkamanız önerilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.