x

Nakışlı Bebek Battaniyesi - İsimli ve Taçlı

350,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Nakışlı bebek battaniyesi isme özel olarak ve nakış işlemesi yapılarak hazırlanır. Başak ve taç desenlerinin uyumuna yıldız detaylarının eklenmesiyle çok güzel bir görünüme sahip olan bu erkek bebek battaniyesi, bebeğiniz için çok kullanışlı bir hediye olacaktır. Küçük prensin isminin de battaniye üzerine nakışla işlenmesiyle battaniye eksiksiz hale gelir.

İsimli bebek battaniyesi, bebeğiniz için güzel bir hediye olmakla beraber, uzun süre saklayabileceğiniz bir hatıra eşyası haline de gelebilir. Yıllar sonra büyümüş olan bebeğinizle geçmişi yad ederken konuşmalarınıza bu battaniyenin de eşlik etmesi duygulu ve güzel anların daha yoğun yaşanmasına sebep olabilir.

Bebeğinize hediye olarak değerlendirebileceğiniz isme özel bebek battaniyesi ürününü yeni doğum yapacak olan arkadaşlarınız için de hazırlatabilirsiniz. Bu bebek battaniyesi arkadaşınız için çok değerli bir hediye olacaktır. Ömer bebek için hazırlanan ürün lacivert iplik ile hazırlanmıştır. İsterseniz farklı bir nakış ipliği rengi tercih ederek siparişinizi verebilirsiniz. Ürününüz belirttiğiniz şekilde hazırlanacaktır. İlgili alana bebeğinizin ismini yazmanız halinde ürün hazırlıklarını tamamlamak için eksik bir bilgi kalmayacaktır. Farklı isteklerinizin olması halinde, sipariş öncesi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sepetinizi daha kapsamlı hale getirmek isterseniz, aynı desen ile işlemesi yapılmış isimli takı yastığı ve 3'lü bebek tulum seti ürünleri de mevcuttur. Dilerseniz bu ürünlerden oluşan bir set meydana getirebilirsiniz. Bebek battaniyesi modelleri sipariş sonrasında belirttiğiniz özelliklere göre hazırlanır.

Nakışlı Bebek Battaniyesi - İsimli ve Taçlı Hakkında Bilgi

  • %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiş olan ürün yerli üretimdir. Antialerjik yapıya sahiptir. Kanserojen madde ya da bebeğinizin cildine zararlı herhangi bir madde içermez.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal nakış iplikleridir ve herhangi bir zararlı madde içermez.
  • Ütüyü tersten yapın. Ağartıcı kullanmayın. Elde de yıkanabilir. Yıkama sıcaklığı 30°C'dir.
  • Üründe kullanılan aplike süsleme (varsa) cırtcırtlıdır ve zarar görmemesi için aplike süslemeyi üründen ayrı bir şekilde, elde yıkamanız önerilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.