x

Bebek Hediyesi - İsimli Ve Nakışlı Battaniye

285,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bebek battaniyesi olarak satın alınabilecek pek çok farklı seçenekten bahsetmek mümkündür. Bu seçenekler içerisinde isme özel bebek battaniyesi özel olarak dikkat çeker. İşlevselliği ile birlikte insanı özel hissettiren bir yanı olan isim yazılı bebek battaniyesi, uzun yıllar hatıra olarak saklanabilir.

Bebek hediyesi denilince akla ilk gelen ürünler arasında battaniyeler de yer almaktadır. Bu ürünlerin hem şık hem de kullanışlı olması beklenir. %100 pamuklu penye kumaştan üretilmiş olan bu ürün, bebeğinizin narin cildi için yumuşak ve konforludur. Bununla birlikte, ister elde ister makinede yıkamaya uygun yapısıyla kullanışlıdır.

Bebeklerinizi güneşten ya da soğuktan korumak için rahatlıkla kullanabileceğiniz bebek battaniyelerini, üzerine bebeğinizin ismini nakışla işleyerek kişiye özel hale getirmekteyiz. Çelenk ve taç figürlerine bebeğinizin ismi eklendiğinde çok zarif bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Kız bebekler için düşünebileceğiniz bu isimli bebek battaniyesi ürününü farklı renk iplik tercih ederek dilediğiniz gibi hazırlatabilirsiniz.

Kız bebek battaniyesi olarak doğum yapacak olan bir sevdiğiniz için bu ürün çok şık bir hediye olacaktır. Bebeğinin isminin üzerine nakış ile işlenmiş olduğunu gören anne çok mutlu olacaktır. Anneye olan sevginizi nazik bir şekilde ona hissettirebilirsiniz.

Aynı desen ile hazırlanmış isimli altın yastığı ve isme özel bebek tulumu ürünlerini inceleyebilir, son derece şık bir takım oluşturabilirsiniz.

Bebek Hediyesi İsimli ve Nakışlı Battaniye Hakkında Bilgi


  • Türkiye'de üretilmiştir. %100 pamuk malzeme kullanılmıştır. Antialerjik özelliklidir. Kanserojen madde ya da bebeğinizin cildine zararlı herhangi bir madde içermez.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal nakış iplikleridir ve herhangi bir zararlı madde içermez.
  • Makinede veya elde yıkanabilir. Yıkama suyu sıcaklığı maksimum 30°C'dir. Lütfen ağartıcı kullanmamaya özen gösterin. Nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden ütülemeniz önerilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.