x

Melek Kanatlı Battaniye - İsim Yazılı

350,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bebek battaniyesi modelleri arasında en çok ilgi gören desenlerin başında melek kanatlı desenler gelmektedir. Bu kız bebek battaniyesi üzerinde bebeğinizin ismiyle beraber saten kumaşın etrafına nakış yapılarak elde edilen çok kibar bir melek kanadı deseni bulunur. Bu isimli battaniye Duru bebek için pembe saten kumaş ve gri renk nakış ipliği bir araya getirilerek hazırlanmıştır. En az kız bebekler kadar erkek bebeklerin de bizim için bir melek olduğunu unutmamak gerekir. Erkek bebekler için bu modeli tercih etmeniz halinde, hazırlıkları mavi, beyaz ya da gri renk saten kumaş ve seçeceğiniz nakış ipliği rengi ile gerçekleştirebiliriz.

Annelerden bebeklerini bir kelime ile tanımlamaları istense, haklı bir şekilde "melek" olarak tanımlama yapacak olan anne sayısı çok fazla çıkacaktır. Her bebek annesi için kusursuz bir melek masumiyetine sahiptir. Bebeğinizin masumiyetine vurgu yapmak için melek kanadı desenli bebek battaniyesi ürününden sipariş verebilirsiniz.

Yaz aylarında güneşten korumak için, kış aylarında ise bebeğinizi sıcak tutmak için kullanabileceğiniz melek kanatlı bebek battaniyesi size çok yardımcı olacaktır. Yumuşak penye kumaştan üretilmiş olan bu ürün, bebeğinizle iyi uyum sağlayacak ve onu hiç rahatsız etmeyecektir. Bebeğinizi emzirirken, bebeğinizin altını değiştirirken ya da bebeğinizin oyun oynaması için küçük bir oyun alanı oluşturmak için bebek battaniyesini kullanabilirsiniz.

Melek kanadı fikri çok hoşunuza gitti ancak bu modele pek ısınamadınız. Farklı melek kanadı desenleriyle tasarlanmış olan alternatif ürünlerimiz de mevcuttur. Dilerseniz ilgili kategorimize giderek diğer ürünlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Bu modeli beğenmeniz durumunda ise aynı desen işlenerek hazırlanmış farklı ürün gruplarımızı incelemenizi öneririz. İsme özel takı yastığı ve 3'lü tulum takımlarının yer aldığı kategorilerden ürünleri sepetinize ekleyerek siparişinizi eksiksiz bir set halinde getirebilirsiniz.

Melek Kanatlı Battaniye - İsim Yazılı Hakkında Bilgi


  • %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiştir ve yerli üretimdir. Antialerjiktir. Kanserojen madde ya da bebeğinizin cildine zararlı herhangi bir madde içermez.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal nakış iplikleridir ve herhangi bir zararlı madde içermez.
  • Özellikle nakışlı bölüm tersten ütülenir. Böylelikle nakışlı dokuyu koruyabilirsiniz.
  • Makinede veya elde yıkanabilir. 30°C yıkama için uygun su sıcaklığıdır. Ağartıcı kullanmayınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.