x

İşlemeli Bebek Battaniyesi - İsme Özel ve Kanatlı

285,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
İsimli bebek battaniyesi, yeni doğum yapacak olan kıymetli anne adayına sürpriz yapmak için çok ideal bir hediye olacaktır. Yeni doğacak olan bebeğe hangi ismin konulacağı belirlendiyse, bu sürprizi yapmak için önünüzde bir engel olmayacaktır. Melek kanadı deseni ile süslenen ve bebeğin ismi nakışlanarak bebek battaniyesinin üzerine aktarıldığı bu bebek eşyası çok şık bir hediye olacaktır ve hediye edilen anneyi çok mutlu edecektir.

Aplike olarak harici bir şekilde hazırlanan melek kanadı figüründe saten kumaş kullanılır. İki kumaş arasına elyaf yerleştirilir ve bu sayede melek kanadının daha dolgun bir görüntü vermesi sağlanır. Saten kumaşın etrafı nakışlanarak melek kanadı şekli verilir. Deseni çevreleyen nakış ipliğinin rengini dilerseniz değiştirebilirsiniz. Desen nakışlandıktan sonra battaniye üzerine eklenir. Melek kanadı deseni bebek battaniyesi üzerine cırtcırt ile sabitlenir. Son olarak bebeğinizin isminin de desenin altına nakışlanmasıyla ürün son halini alır.

Hasan Ali bebek için hazırlanan bu bebek battaniyesi modeli kız bebekler için de tercih edilebilir. Kız bebek battaniyesi olarak da son derece şık bir görüntüye sahip olacatır. Seçimlerinizi kız bebeğe uygun olacak şekilde yaparak ürünün hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse; siparişinizi oluşturmaya başladığınız zaman kumaş rengini pembe ve nakış ipliği rengini pembe olarak seçebilirsiniz. Daha sonra ilgili bölüme bebeğinizin ismini ekleyerek satın alma adımlarına devam edebilirsiniz.

Bebek giysisi olarak 3'lü tulum setine ve misafirlerinizin bebeğiniz için getirdikleri altınları takabilecekleri bir takı yastığına da ihtiyacınız olabilir. Bu ürünlerin de aynı desene sahip olmasını istiyorsanız, hiç endişe etmeyin. İlgili kategoriler içerisinde aynı desene sahip ürünlerimiz mevcuttur. Dilerseniz kategorilerimizi inceleyebilirsiniz.

İşlemeli Bebek Battaniyesi - İsme Özel ve Kanatlı Hakkında Bilgi


  • %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiştir ve yerli üretimdir. Antialerjiktir. Kanserojen madde ya da bebeğinizin cildine zararlı herhangi bir madde içermez.
  • Nakış iplikleri bebeğiniz için zararlı olabilecek maddeler içermez. Yüksek kaliteli ithal nakış iplikleri kullanılır ve iplikler doygun bir parlaklığa sahiptir.
  • 30°C’yi aşmayan su sıcaklığıyla yıkanabilir. Kolay temizlenir bir yapıdadır. Ağartıcı kullanmanız tavsiye edilmez.
  • Bebek battaniyesinde kullanılan aplike süsleme cırtcırtlıdır ve zarar görmemesi için aplike süslemeyi bebek battaniyesinden ayrı bir şekilde, elde yıkamanız önerilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.