x

Sabahlıklı Lohusa Pijama Takımı – 90 cm

435,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Sabahları uyandığınızda sizi saracak rahat ve şık bir sabahlığın keyfi bir başkadır. Özellikle sabahın o serinliğinde odadan çıkarak evin içerisinde bir yere giderken serinliği engelleyecek, üşümenize engel olacak şık tasarımlı bir lohusa sabahlığı her anlamda size yardımcı olur. Bir anneye doğum yaptığında alınacak en iyi hediyelerden birisi olarak isme özel lohusa sabahlık idealdir.

Yeni doğum yapmış annelerin hassas dönemleri olan lohusa dönemi özellikle dikkat edilmesi gereken zamanlardan biridir. Bununla birlikte dışarıya karşı da toleransın düşük olmasından ötürü hastalanma riskleri artmaktadır. Sabahlıklı lohusa pijama takımı hem uyumadan önce hem de uyanırken giyilebilecek en iyi kıyafetlerden birisi olmaktadır.

Ürünlerimiz nakış yöntemiyle kişiye özel hale getirilmektedir. Hediye edeceğiniz kişinin isminin yazıldığı kısım sırt kısmında yer alır. Lohusa sabahlık takımı bu anlamda iyi bir koruma sağlar ve üşüme gibi durumlara karşı korur. Saten kumaştan üretilen lohusa sabahlıkları standart bedenlerde üretilmektedir. İsimli lohusa sabahlık aynı zamanda kaliteli kumaştan üretildiği için uzun yıkamalar sonrasında renk solması yapmaz.

Sabahlık modelimizin enseden etek ucuna kadar olan boyu 90 cm’dir. Özelleştirme yapılabildiği için renklerinde de sipariş öncesi değişiklik yapılabilir. Kumaş renginin yanı sıra nakış ipliğinin renginde de değişiklikler yapılabilir. Lohusa sabahlık modelleri bu açıdan en uygun ürünü oluşturmanıza yardımcı olur. NadirHediye olarak en güzel hediyeleri özenle hazırlayarak adresinize teslim ediyoruz.

Sabahlıklı Lohusa Pijama Takımı – 90 cm Hakkında Bilgiler


  • Ürün standart bedendir.
  • Saten kumaştan üretilmiştir.
  • Enseden etek ucuna 90 cm uzunluğundadır.
  • Ürün nakış işleme yöntemiyle kişiye özel hale getirilmektedir.
  • Ürünü kişiye özel hale getirebilmemiz için sabahlık rengini ve nakış ipliği rengini seçmeniz ve işlenmesini istediğiniz metni ilgili alana yazmanız gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.