x

İsim Yazılı Bebek Tulumu - Erkek Bebek Hediyesi

350,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bebek tulumu, erkek bebek hediyesi olarak en çok tercih edilen bebek eşyalarının başında gelir. Yenidoğan tulum, başak deseniyle beraber ihtişamlı kral tacı nakış işlemesiyle oldukça etkileyici bir görüntüye sahiptir. Bebeğinizin isminin nakışla işlenmesi bebek hediyesine ayrıca bir şıklık katar. İsimli tulum sizin için değerli olan kişiyi mutlu etmek için size fazlasıyla yardımcı olur. “Bebek hediyesi ne alabilirim?” ya da “Bebek hediyesi alırken nelere dikkat etmeliyim?” diyorsanız, doğru ürünü inceliyorsunuz. Bebek tulum takımı bebek ihtiyaç listelerinin en başında bulunur ve her bebek için en az 4-5 adet bulundurulması gerekir. İster kendi bebeğiniz isterseniz de bir yakınınızın bebeği için hediye alıyor olun, alacağınız parçaya bebeğinizin ismini yazdırarak özel bir hale getirebilirsiniz. Bu sebeple bu ürünü seçmeniz çok yerinde bir hediye tercihi olacaktır.

Minik yavrunuz için bu bebek giysisinde karar kıldınız. Ancak bu bebek kıyafeti uygun mu? Kıyafetler seçilirken bebeğinizin teniyle uyumlu olması gerekir. Polyester içerikli bebek kıyafetleri tercih etmemeniz hem sağlık hem de konfor açısından olumlu olacaktır. Bebek tulumu modelleri %100 pamuk kumaştan üretildiği için sağlık açısından son derece uygundur. Yumuşak ve esnek yapısıyla konfora katkı sağlayacağı için bebeğiniz bu takım içerisinde son derece rahat edecektir.

Bebek cildi ile temas eden kumaşların antialerjik özellikte olması önemlidir. Bebek cildi çok hassas olduğu için alerjik tepkilere oldukça açıktır. İsimli bebek tulumu üretilirken kullanılan malzemeler antialerjik yapıda olduğu için bu konuda da içiniz rahat olabilir. NadirHediye olarak isim yazılı bebek ürünlerini hazırlamadan önce yavrunuza en uygun ürünü tedarik etmek için hassasiyet göstermekteyiz.

Aynı tasarıma sahip battaniye ve altın yastığı ürünleri de NadirHediye’de mevcuttur. Battaniye ve takı yastığı ihtiyacınızı da isme özel hazırlatıp bir set oluşturmak isterseniz, ilgili kategorilerimizi inceleyebilirsiniz.

İsim Yazılı Bebek Tulumu - Erkek Bebek Hediyesi Hakkında Bilgi


  • Ürün; tulum, eldiven ve bere olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.
  • Yerli üretimdir ve %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiştir. Üretimde kullanılan malzemeler kanserojen madde içermez. Çıtçıtları antialerjiktir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
  • Kullanılan süslemeleri hasar görmemeleri için tulum setinden ayrı bir şekilde elde yıkamanız önerilir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.