x

Bebek ve Çocuk Kutlama Lavanta Kesesi

30,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bebeklerin dünyaya gelişi ve çocukların doğum günleri anne ve babalar için şüphesiz en mutlu günlerdir ve hak ettiği şekilde kutlanmalıdır. Çocuklara ilk yaş gününden itibaren güzel bir doğum günü organize etmek gerekir. Özellikle son yıllarda popüler hale gelen bu tür organizasyonlar, birinden farklı bebek hediyelik alternatifini de beraberinde getirdi ve sonuç olarak lavanta kesesi tercih eden ebeveyn sayısı ciddi oranda arttı. Çünkü gelen misafirlere bu mutlu güne ait şık bir bebek hediyeliği sunmak adeta bir gereksinim haline geldi.

Lavanta kesesi modelleri farklı kutlamalar için farklı şekillerde tasarlanmaktadır. Bebek mevlit hediyeliği için ayrı, sünnet hediyeliği için ayrı ve baby shower hediyelik için ayrı malzeme, renk ve desenler kullanılmaktadır. Üzerinde taç motifi kullanılan bu ürünü siz de yapacağınız organizasyonun türüne göre özelleştirebilirsiniz. Sunulan kumaş rengi ve nakış ipliği rengi alternatiflerinden size uygun olanları sipariş esnasında seçebilir ve üzerine nakışla işlenmesini istediğiniz ismi belirterek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Böylece planladığınız kutlama için hem şık hem de size özel bir hediyeliğe sahip olabilirsiniz.

Bebek lavanta kesesi yukarıda bahsedilen özellikleriyle son yılların vazgeçilmez hediyelik ürünü olmuştur. Klasik hediyeliklerin aksine içerisinde şeker yerine elyaf ve kuru lavanta çiçeği karışımı bulunan lavanta kesesi hediyelik 9x14 cm boyutlarındadır. Davet ettiğiniz kişi sayısına bağlı olarak, NadirHediye üzerinden ihtiyacınız kadar sayıda sipariş verebilirsiniz. NadirHediye her türlü hediye ihtiyacınızda sıra dışı tasarımlarıyla yanınızda.

Bebek ve Çocuk Kutlama Lavanta Kesesi Hakkında Bilgi


  • Lavanta kesesi yaklaşık olarak 9 cm x 14 cm ölçülerindedir. Bu ölçüler, lavanta kesesinin içi doldurulmamış halinin ölçüleridir.
  • Duck kumaştan imal edilmiştir.
  • İçi elyaf ve lavanta karışımı ile doldurulmuştur.
  • Kullanılan lavanta hakiki Isparta lavantasıdır.
  • Lavanta kesesi nakış işleme yöntemiyle kişiye özel hale getirilmektedir. Ürünün kişiye özel hale getirilebilmesi için önce duck kumaş renginin ve sonra nakış ipliği renginin seçilmesi ve son olarak üzerine işlenecek ismin ilgili alana yazılması gerekmektedir.
  • Üründe, seçilen nakış ipliği rengi ile uyumlu renkte kurdele kullanılacaktır.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.