x

Melek Kanadı Bebek Lavanta Kesesi

30,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bebek hediyelik eşya modellerimizden bu sefer de melek kanadı detaylı lavanta kesesi modelleri ile karşınızdayız. Duck bezi kumaştan üretilen ve kişiye özel hale getirilebilen bu lavanta kesesi, incelemeniz için NadirHediye’de sizleri bekliyor. Son dönemlerin en popüler hediyelik eşyalarından olan lavanta kesesi ürününü sizler için büyük bir özenle hazırlıyor, ekonomik fiyatlarla sizlerle buluşturuyoruz. Tıpkı diğerlerinde olduğu gibi bu ürünü de dilediğiniz adette kolayca sipariş verebilir, düzenlediğiniz organizasyonlara gelen özel misafirlerinize unutamayacakları bir hediye verebilirsiniz.

Bebek hediyeliği hem sizi hem de misafirlerinizi şık görüntüsü ve etrafa yaydığı lavanta kokusuyla bir hayli mutlu edecek. Özellikle bebek hediyelik ürünü olarak tercih edilen lavanta keselerimiz mis kokusuyla herkesi büyülemeye devam ediyor. Hediyelik eşya sektöründe yılların bize kazandırmış olduğu tecrübe sayesinde her türlü hediyelik arayışınızda olduğu gibi lavanta kesesi arayışınızda da yanınızdayız.

NadirHediye olarak isteklerinize özel olarak hazırladığımız isimli lavanta kesesi modellerimizi inceleyebilir ve kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Özel günlerinize eşlik etmenin heyecan ve mutluluğunu yaşarken, lavanta kokularıyla dolu bir ortam yaratmanıza yardımcı oluyoruz. Ürünlerinizi hasar görmeyecek şekilde paketleyerek adresinize hızlı bir şekilde teslimat sağlıyoruz. Uygun lavanta kesesi fiyatları ile sevdiklerinizi mutlu etmek için gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilir, lavanta kesesi satın alma işleminde en doğru kararı verebilirsiniz. NadirHediye ile her şey mümkün.

Melek Kanadı Bebek Lavanta Kesesi Hakkında Bilgi


  • Lavanta kesesi yaklaşık olarak 9 cm x 14 cm ölçülerindedir. Bu ölçüler, lavanta kesesinin içi doldurulmamış halinin ölçüleridir.
  • Duck kumaştan imal edilmiştir.
  • İçi elyaf ve lavanta karışımı ile doldurulmuştur.
  • Kullanılan lavanta hakiki Isparta lavantasıdır.
  • Lavanta kesesi nakış işleme yöntemiyle kişiye özel hale getirilmektedir. Ürünün kişiye özel hale getirilebilmesi için önce duck kumaş renginin ve sonra nakış ipliği renginin seçilmesi ve son olarak üzerine işlenecek ismin ilgili alana yazılması gerekmektedir.
  • Üründe, seçilen nakış ipliği rengi ile uyumlu renkte kurdele kullanılacaktır.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.