Baby Shower Bebek Lavanta Kesesi

Fiyat
:
22,50 TL
Havale ile
:
22,05 TL
Adet:

-

+

Kargolama Tarihi
:
04.03.2024
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Bir bebek daha doğmadan anne ve babasının hayatına renk katar ve evi gerçek bir yuvaya dönüştürür. Beraberinde getirdiği sorumluluklar bir yana, bebek sahibi olmanın verdiği haz hiçbir şeye değişilmez. Dünyanın tartışmasız en eşsiz görevi olan annelik ve babalık bir insana daha önce hiç tatmamış olduğu duyguları tattırır. Elbette bu duyguları çevresindekilerle paylaşmak isteyen ailelerin sayısı hiç de az değildir. Bebeklerine kavuşmanın verdiği sevinci herkese duyurmak adına harika bir kutlama düzenleyen aileler, misafirlerinin iyi vakit geçirdiğinden emin olmak için var güçleriyle çalışırlar. Bu tür kutlamaların daha da anlamlı bir hal almasını sağlayan bebek hediyelik ürünleri burada sizleri bekliyor.

  Yeni doğan bebek hediyelik ürünleri bilhassa son dönemde çeşitli etkinliklerde kullanılır oldu. Günümüzün popüler partilerinden biri olan baby shower partilerinde de sıklıkla tercih edilmektedir. Baby shower hediyelik ürünleri seçilirken göz önünde bulundurulması gereken bazı kriterler söz konusudur. Örneğin hem göze hem de mümkünse diğer duyu organlarına hitap etmesi tercih sebebidir. İnsanların duydukları bir kokuyu uzun süre unutmadıklarından hareketle, sizlere alternatif olarak lavanta kesesi sunuyoruz. Böylece sevdiklerinize lavanta kesesi modelleri hediye ederek anılarına güzel kokular katabilirsiniz.

  Sevdiklerinizle dünyanın en ulvi duygusunu paylaşabileceğiniz ve hoş vakit geçirebileceğiniz bu özel günden hoş bir anı olarak kalması için bebek doğum hediyelik ürünlerini takdim edebilirsiniz. Kumaş ve nakış ipliği rengini değiştirebileceğiniz bu özel hediyeyi sadece NadirHediye üzerinden sipariş ederek fiyat ve hızlı kargo avantajlarından yararlanabilirsiniz.

  Baby Shower Bebek Lavanta Kesesi Hakkında Bilgi


  • Ürünün boyutları (içi doldurulmamış haldeyken) yaklaşık olarak 9 cm x 14 cm’dir.
  • Duck kumaştan üretilmiştir.
  • İçine kuru lavanta çiçeği ve elyaf karışımı konulmuştur.
  • Üzerinde yer alan desen ve isim nakışla işlenmektedir. Ürünü isme özel hale getirebilmemiz için sipariş esnasında kumaş ve nakış ipliği rengini seçmeniz ve üzerine işlenmesini istediğiniz ismi ve tercih ettiğiniz isim kartının numarasını ilgili alanlara yazmanız gerekmektedir.
  • Süslemede kullanılan kurdelenin rengi, seçtiğiniz nakış ipliğinin rengiyle uyumlu olacaktır.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Tıklayınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.