x

İsimli Bebek Hediyesi - Kız Bebek Battaniyesi

285,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
İsimli kız bebek battaniyesi ürünleri son zamanların rağbet gören ürünleri arasında yer almaktadır. Bebeğinizin isminin ürün üzerine aktarılması güzel, şık bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Bebeğinizin ismiyle güzelleşen battaniye nakış işlemesiyle hazırlanır. Nakış işlemesi, daha şık bir görüntü ortaya çıkarmanın yanında, uzun süre deforme olmadan kullanım imkanı sağlar. Nakış işlemesinin isimli bebek battaniyesi ile bütünleşmesi ve battaniyeden ayırt edilemeyen görüntüsü sayesinde yapay durmamaktadır.

Doğum yapan bir arkadaşınız ya da akrabanız için hastane ziyaretinde bulunacaksanız, yanınızda bebeğin ismi nakışla işlenerek hazırlanmış isme özel bebek battaniyesi götürmeniz ve anneye hediye olarak sunmanız çok keyifli dakikalar geçirmenizi sağlayabilir. Renkli nakış ipliği ile hazırlanmış olan bu model yaprak ve çiçek motiflerini içerir. Rengarenk bir nakış işlemesinin annenin hoşuna gideceğini ve bebeğine de yakışacağını düşünüyorsanız, bu modeli tercih edebilirsiniz. Uygun bir fiyata sahip olan bu ürüne alternatif olarak erkek bebek battaniyesi modellerini de inceleyebilir, değer verdiğiniz insanları sevindirmek için sepetinize ekleyebilirsiniz.

Bir başkası için hediye olarak değerlendirebileceğiniz bu bebek battaniyesi ürününü tabii ki kendi bebeğiniz için de satın alabilirsiniz. Bebeğinize çok yakışacak bu isimli battaniye ile bebeğinizle çok güzel fotoğraflar çektirebilirsiniz. Kız bebekler için çok renkli nakış ipliği ile nakışlanan bu ürünün bebeğinizle ilgilenirken size çok yardımcı olacağından emin olabilirsiniz.

İsimli Bebek Hediyesi - Kız Bebek Battaniyesi Hakkında Bilgi


  • Kanserojen madde veya bebeğinize zararlı olabilecek maddeler içermeyen bu battaniye %100 pamukludur. Türkiye'de üretilmiştir ve antialerjik yapıdadır.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal nakış iplikleridir ve herhangi bir zararlı madde içermez.
  • Makinede veya elde yıkanabilir. Yıkama suyu sıcaklığının 30°C’yi aşmaması önerilir. Lütfen ağartıcı kullanmamaya özen gösterin. Nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden ütülemeniz önerilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.