Yeni Doğan Tulum Seti - İsimli ve Melek Kanatlı

Fiyat
:
79,90 TL
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Yeni doğan tulum seti bebeksi hatlara sahip çok şirin bir melek kanadı tasarımıyla nakışlanmaktadır. Bebeğinizin isminin set üzerine işlenmesiyle çok daha anlamlı hale gelen bu tulum takımı bebeğinizin ilk kıyafeti olabilir. Doğum sonrası hastanede ve daha sonrasında evinizde çekileceğiniz hatıra fotoğraflarında bebeğinizle çok güzel karelere imza atabilirsiniz.

  Özellikle ilk 6 ay içerisinde bebek kıyafetlerinin karmaşık olmaması, bez değiştirmek için size yardımcı olacak şekilde rahat açılması tercih sebebi olmalıdır. Yumuşak ve rahatsız edici olmayan kumaş dokusu bebeğinizin konforuna olumlu etki edecektir. Yeni doğan tulum seti bere, tulum ve eldiven olmak üzere 3 parçadan oluşur. Tulum setinin arkasında bebeğinizin ismi ve melek kanadı deseni, ön tarafında da aynı şekilde isim ve melek kanadı deseni işlenmiştir. Setin bere parçasında ise sadece bebeğinizin ismi işlenmiştir.

  Hastane çıkışı bebek hediyesi olarak çok yerinde tercih olabilecek olan isme özel tulum seti ile değer verdiğiniz yakınlarınıza sürpriz yapabilirsiniz.  Bebek temel ihtiyaç listesinde ilk sıralarda bulunan tulum setini daha değerli hale getirerek karşınızdaki insanı ne kadar önemsediğinizi gösterebilirsiniz.

  Yeni doğan tulum seti ile aynı desene sahip isme özel bebek takı yastığı ve nakış işlemeli bebek battaniyesi ürünlerini de incelemenizi tavsiye ederiz. Bu ürünlerle yapacağınız bir set bebeğinize çok yakışacaktır.

  Siparişinizi verirken "Not" bölümüne bebeğinizin ismini yazmanız ürünü bebeğinize özel hazırlamamızı sağlayacaktır.

  İsimli ve Melek Kanatlı Yeni Doğan Tulum Seti İçin Faydalı Bilgiler


  - Beyaz renkli tulum takımı eldiven, bere ve tulum olmak üzere 3 parçadan oluşur.

  - Türkiye'de üretilen melek kanatlı tulum, %100 pamuklu kumaştan imal edilmiştir. Kanserojen madde içermemesinin yanında antialerjik yapıdadır.

  - Nakış iplikleri zararlı madde içermez. İthal olan ipliklerin kalitesi yüksektir ve kendine has göz alıcı parlaklıkları vardır.

  - Tulum Seti makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.

  - Tulum Setinde kullanılan süslemeler (örneğin kurdele, çiçek, aplike vb.) yapıştırılmıştır. Bu nedenle, hasar görmemeleri için, süslemeleri Tulum Setinden ayrı bir şekilde elde yıkamanız önerilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.