x

Yeni Doğan Tulum Seti - İsimli ve Melek Kanatlı

425,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
İsimli bebek tulumu, bebeksi hatlara sahip çok şirin bir melek kanadı tasarımıyla nakışlanarak hazırlanır. Bebeğinizin isminin set üzerine işlenmesiyle çok daha anlamlı hale gelen bu isimli tulum takımı, bebeğinizin hayattaki ilk kıyafeti olabilir. Doğum sonrası hastanede veya daha sonrasında evinizde çekileceğiniz hatıra fotoğraflarında bebeğinizle çok güzel karelere imza atabilirsiniz.

Özellikle ilk 6 ay içerisinde bebek kıyafetlerinin karmaşık olmaması, bez değiştirme konusunda annelere yardımcı olacak şekilde rahat açılması, anneler için tercih sebebi olur. Yumuşak ve rahatsız edici olmayan bir kumaş, bebeğinizin konforuna olumlu etki eder. Bu ürün bu özelliklerin tümüne sahiptir. Yeni doğan tulum seti bere, tulum ve eldiven olmak üzere 3 parçadan oluşur. Tulumun arkasına bebeğinizin ismi ve melek kanadı deseni, ön tarafına da aynı şekilde bebeğinizin ismi ve melek kanadı deseni işlenir. Setin bere parçasına ise sadece bebeğinizin ismi işlenir.

Hastane çıkışı bebek hediyesi olarak çok yerinde bir tercih olabilecek bu isme özel tulum seti ile değer verdiğiniz kişilere sürpriz yapabilirsiniz. Bebek temel ihtiyaç listesinde ilk sıralarda bulunan isimli tulum takımını daha değerli hale getirerek karşınızdaki insanı ne kadar önemsediğinizi gösterebilirsiniz.

Bu bebek tulumu ile aynı desene sahip isme özel bebek takı yastığı ve nakış işlemeli bebek battaniyesi ürünleri de NadirHediye'de mevcuttur. Bu ürünler için ilgili kategorileri inceleyebilirsiniz.

İsimli ve Melek Kanatlı Yeni Doğan Tulum Seti Hakkında Bilgi


  • Ürün; tulum, eldiven ve bere olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.
  • Yerli üretimdir ve %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiştir. Üretimde kullanılan malzemeler kanserojen madde içermez. Çıtçıtları antialerjiktir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
  • Kullanılan süslemeleri hasar görmemeleri için tulum setinden ayrı bir şekilde elde yıkamanız önerilir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.