x

Kasnaklı Bebek Kapı Süsü - Ahşap Kasnak 26 cm

355,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Yeni bebek ziyaretlerinin vazgeçilmezi olan bebek kapı süsü tatlı bir sürpriz olmasının yanında oldukça şık bir hediyedir. Evin dekorasyonuna ve zevkine uyan yapısıyla bebek odası girişindeki en iyi parçalardan biridir. Bebek odası kapı süsü genel olarak kişiye özel, isme özel ve isim yazılı şekilde hazırlanmaktadır. Gelen misafirlerin bebek odasına girerken ilk anda etkilenmelerine ve şirin bir görüntü oluşturmasına yarar sağlar.

İsimli bebek kapı süsü kişiye özel hale getirilerek üretilmektedir. Nakış yöntemi uygulanarak kişiye özel hale getirilmektedir. Kumaş rengi ve nakış ipliği alternatiflerinden birisini seçerek bebeğin isminin belirtilmesiyle ahşap kapı süsü direkt olarak özel bir hal almaktadır. Size özel renk ve kumaş seçenekleriyle çok daha zengin ve bebek odasının havasına uygun bebek kapı süsü modelleri oluşturabilirsiniz.

Ürünlerimizde kullanılan kumaş ve iplikler herhangi bir zararlı kimyasal madde içermemektedir. Sizin seçiminizden sonra siparişinizi titizlikle hazırlıyor ve odaları süslemek üzere adresinize gönderiyoruz. Yeni doğan kapı süsü aynı zamanda hastane odasının kapılarına da asılabilir. Bunun yanında farklı alternatif görseller de seçilebilir.

Kasnak ile çerçevelenmiş kumaş aynı zamanda gerginlik bakımından da iyi bir yer tutar. Kasnak vidalıdır ve ahşap malzemelerden üretilmiştir. Kanaviçe kapı süsü ürünlere bağlı olarak kordon, inci, kurdele ve ponpon gibi malzemelerle daha göz alıcı bir hale getirilir. NadirHediye ile bebek odasına yakışan en iyi hediyeyi alın.

Kasnaklı Bebek Kapı Süsü - Ahşap Kasnak 26 cm Hakkında Bilgiler


  • Üründe kullanılan kumaş duck bezi kumaştır ve kasnak ahşap malzemeden üretilmiştir.
  • Kasnak 26 cm çapındadır.
  • Kasnağın etrafında ürün modeline bağlı olarak şerit inci veya kordon kullanılmıştır.
  • Kuyruk süslemesinde ürüne bağlı olarak şerit inci, kurdele, ponpon, kordon vb. malzemeler kullanılmıştır.
  • Ürün nakış yöntemiyle kişiye özel hale getirilmektedir. Kullanılan nakış iplikleri kaliteli nakış iplikleridir ve herhangi bir zararlı kimyasal madde içermez.
  • Ürünü kişiye özel hale getirebilmemiz için işlenmesini istediğiniz ismi ilgili alana yazmanız gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.