x

Kişiye Özel Bebek Hediyesi - Çapalı Battaniye

350,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Erkek bebek battaniyesi modellerimiz arasında bulunan başak ve çapa işlemeli bu ürün bir hayli ilgi görmektedir. Hem erkek bebek hem de kız bebek için düşünebileceğiz bebek battaniyesi modelleri üzerine bebeğinizin ismini nakış ile işleyerek ürünü çok daha anlamlı hale getirmekteyiz. Lacivert renk iplikle ürünün hazırlanmasını tercih edebilirsiniz. Dilerseniz, iplik rengi alternatiflerimizden farklı bir iplik rengi de tercih edebilirsiniz.

Yumuşak penye kumaştan üretilmiş olan isimli bebek battaniyesi yumuşak dokusuyla bebeğinizi rahatsız etmeyecektir. Üzerine bebeğinizin ismi işlenerek hazırlanmış olan bu ürünle beraber bebeğiniz çok güzel bir görüntü verecektir. Dünyaya gözlerini açtığı ilk saatlerden başlayarak uzunca bir süre bebeğinizin rahatını sağlamak için kullanışlı bir yardımcınız olacaktır. Bunun yanında, isim işlemesiyle sıra dışı bir hale gelen ürünü anı olarak uzun yıllar da saklayabilirsiniz.

İsme özel bebek battaniyesi arıyorsanız, doğru yerde olabilirsiniz. İster babalar eşlerine çocukları için ister kayınvalideler gelinlerine torunları için bu beğenilen bebek battaniyesinden hazırlatabilir. Bebeği için hazırlattığınız bu hediye anneyi çok mutlu edecek, anneye kendisinin ve bebeğinin önemsendiğini hissettirecektir. Konu bebek olunca haliyle bebek için kullanılacak olan ürünler konusunda daha hassas ve dikkatli olmak gerekir. Bebeğinizin sağlığı ve rahatı ilk düşüneceğiniz konuların başında gelir. Bebeğiniz için zararlı olabilecek hiçbir madde içermeyen bu ürünü gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Kişiye Özel Bebek Hediyesi - Çapalı Battaniye Hakkında Bilgi


  • %100 pamuklu yapıya sahiptir. Yerli üretimdir. Antialerjiktir. 
  • Kanserojen madde ya da bebeğinizin cildine zararlı herhangi bir madde içermez.
  • Nakış iplikleri yüksek kaliteli ithal nakış iplikleridir ve zararlı olabilecek bir madde içermez.
  • Makinede veya elde yıkanabilir.
  • Uygun yıkama suyu sıcaklığı 30°C’dir. Ağartıcı kullanmama konusunda lütfen hassas olun. Nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden ütülemeniz önerilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.