x

Kaliteli Lohusa Terlik ve Taç Seti

235,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Lohusa sepeti, yeni doğum yapan anneler için özel olarak tasarlanan şık ürünlerden birisidir. Bebek bekleyen anne adayları, doğumdan önce bu ürünü satın alarak, doğumdan sonra gerçekleştirilecek olan bebek ziyaretlerine hazırlık yapabilir ve böylece lohusa terliği ile daha şık gözükebilir. Lohusa tacı da içeren bu set, bebeği görmek için hastane odasına veya eve ziyarete gelecek olan misafirlerine daha şık gözükmek isteyen sizlere özel tasarlanmıştır.

Yeni doğan bebekler için organizasyon şirketleri tarafından hazırlanan hastane odasında süsleme malzemeleri yanında lohusa setler de kullanılır. Böylelikle hem ziyaretçilerin göz zevkine hitap eden bir görüntü elde edebilir hem de bebek görmesi etkinliğini keyifli bir hale getirebilirsiniz. Bunun için lohusa seti siparişinizi erkenden vererek hazırda bulundurabilirsiniz. Doğum sonrası hastaneye veya eve gelecek ziyaretçileri karşılarken hoş gözükmek isteyen anneler için ideal bu ürün lohusa terlik taç seti olarak satılmaktadır.

Bununla birlikte, yeni doğan bebeğiyle fotoğraf çektirmek isteyen anneler, lohusa dönemlerinde kullanabilecekleri şık bir terlik ve taç setine ihtiyaç duyabilirler. Bu lohusa tacı ve terliği ile hayatınızın sonuna kadar ilk günkü heyecanla bakacağınız doğum fotoğraflarınızda zarif gözükeceksiniz.

Terlik ve taç üzerinde yer alan detayların rengini, doğacak bebeğinizin cinsiyetine göre değiştirebilirsiniz. Örneğin kız bebek bekliyorsanız, lohusa takımı rengini pembe seçebilir ve böylelikle dekorun ya da kıyafetinizin rengiyle uyumlu hale getirebilirsiniz. NadirHediye olarak şık görünmelerine yardımcı olan ürünlerimizle yeni annelerin her zaman yanındayız.

Kaliteli Lohusa Terlik ve Taç Seti Hakkında Bilgi


  • Set, 1 çift kalın tabanlı kadife terlik ve 1 adet incili taçtan oluşur.
  • Terlik ve taçtan oluşan setin süslemesinde fiyonk ve taş şerit kullanılmıştır.
  • Seti hazırlayabilmemiz için terlik numarasını ve fiyonk rengini seçmeniz gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.