x

Bebek Tulum Takımı - İsimli ve Taçlı Tulum Seti

350,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
İsimli bebek tulum, doğum yapacak bir anne adayının hazırlamış olduğu ihtiyaç listesinin en başta gelen maddelerinden biridir. Çünkü doğar doğmaz bebeğin vücudunun üşümemesi için tulum, başının üşümemesi için bere ve yüzünün çizilmemesi için eldiven giydirilir. Bu nedenle, gözlerini dünyaya yeni açmış bir bebeğin vücuduyla temas eden ilk giysi üçlü isimli tulum setidir. Sevdiğiniz ve değer verdiğiniz bir anne adayına ne hediye alsam diye düşünüyor ve alacağınız hediyenin aynı zamanda doğacak olan bebeğin temel ihtiyaçlarını karşılamasını istiyorsanız, şık tasarımıyla ve isme özel olmasıyla alışılagelmiş bebek tulumu modelleri ile kıyaslandığında bir adım öne çıkan bu ürünü tercih etmeniz yerinde bir karar olacaktır.

%100 pamuklu kumaştan üretilmiş olan ve bebeğin hassas cildi için herhangi bir zararlı madde içermeyen bu bebek tulumu üzerinde yer alan isim, taç, başak ve yıldız desenleri baskı değildir, nakışla işlenmiştir. Bu önemli bir ayrıntıdır çünkü anne adayları satın aldıkları veya hediye olarak gelen tüm bebek giysilerini bebeklerine giydirmeden önce makinede ya da elde yıkarlar. Bu yıkama işlemi sonrasında baskılı bebek giysilerinin büyük bir kısmında renk solması veya baskının soyulması gibi deformasyonlar görülürken, nakışlı ürünlerde böyle olumsuz bir durum yaşanmaz. Kullanılan nakış iplikleri de kaliteli olduğundan iplik renginde herhangi bir solma veya akma meydana gelmez. Sonuç olarak hediye verdiğiniz kişiye karşı mahcup olmazsınız.

Her ne kadar erkek bebek hediyesi olarak gözükse dahi; pembe, lila, mor gibi kız bebeğe uygun bir iplik rengi seçerek bu tulum setini kız bebek hediyesi olarak armağan edebilirsiniz. Bununla birlikte aynı figürlerin yer aldığı isimli battaniye ve isimli takı yastığını da satın alarak, bu yeni doğan tulum ürününü daha gösterişli bir set haline getirebilirsiniz.

Bebek Tulum Takımı - İsimli ve Taçlı Tulum Seti Hakkında Bilgi


  • Ürün; tulum, eldiven ve bere olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.
  • Yerli üretimdir ve %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiştir. Üretimde kullanılan malzemeler kanserojen madde içermez. Çıtçıtları antialerjiktir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
  • Kullanılan süslemeleri hasar görmemeleri için tulum setinden ayrı bir şekilde elde yıkamanız önerilir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.