x

İşlemeli Doğum Panosu Kız Erkek - Ahşap Kasnak 26 cm

325,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
En iyi hediye seçeneklerinden birisi olan doğum panosu, yeni bebek ziyaretlerinde vazgeçilmez hediyelerden birisidir. Bebeği ve ailesini sevindirmek adına en iyi seçeneklerden birisi farklı ve şirin bir hediye almaktan geçer. Kanaviçe doğum panosu hediyesi sayesinde hem farklı hem de şık bir hediye verme fırsatına sahipsiniz. Herhangi bir zararlı madde barındırmayan malzemelerden üretilen ve uzun yıllar boyunca saklamaya müsait bir hediye olarak kasnak doğum panosunu istediğiniz şekillerde özelleştirerek sipariş verebilirsiniz.

Ürünlerimiz hediye edeceğiniz bebeğin bilgileriyle birlikte özelleştirilir. Etamin doğum panosu siparişlerinde bebeğin tüm bilgilerini ekleyebilirsiniz. Bebeğin ismini, doğum tarihini, doğum saatini, doğduğu kiloyu ve boyu kasnak doğum panosu üzerine yazdırabilirsiniz.

Farklı kumaş ve nakış ipliği renkleri tercih edilebilir. Doğum panosu fiyat anlamında oldukça farklı seçeneklere sahip olsa da özelleştirilebilir yapıya sahip bebek doğum panosu ürünleri oldukça tercih edilebilir bir seçenek olarak müşterilerimizi bekliyor. Kumaş ve nakış ipliklerinin renklerini seçerken hediyenizde renk uyumuna dikkat ederek çok daha hoş bir hediye haline getirebilirsiniz.

Doğum panosu modelleri içerisinde özelleştirme yaparak kişiye özel hediye vermenin keyfini yaşayın. Nakış yöntemiyle istediğiniz şekilde ürünü değiştirebilir ve farklı özellikler katabilirsiniz. Kasnak doğum panosu özellikle hediyeye ayrı bir güzellik katar. 26 cm çapındaki kasnak sayesinde daha gergin bir kumaş elde edebilir, bunun yanında vidası sayesinde gevşetip sıkılaştırabilirsiniz.

NadirHediye ile hediyelerinizi en kısa sürede teslim alabilir ve özelleştirme yaptığınız her bir ürünü güvenle hediye edebilirsiniz. Güzel paketleme, hızlı kargo ve ilgili ekiple hediye çözümlerimiz yanınızda.

İşlemeli Doğum Panosu Kız Erkek - Ahşap Kasnak 26 cm Hakkında Bilgiler


  • Üründe kullanılan kumaş duck bezi kumaştır ve kasnak ahşap malzemeden üretilmiştir.
  • Kasnak 26 cm çapındadır.
  • Ürün nakış yöntemiyle kişiye özel hale getirilmektedir. Kullanılan nakış iplikleri kaliteli nakış iplikleridir ve herhangi bir zararlı kimyasal madde içermez.
  • Ürünü kişiye özel hale getirebilmemiz için kumaş rengini ve nakış ipliği renklerini seçmeniz ve işlenmesini istediğiniz bilgileri ilgili alanlara yazmanız gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.