x

Yıldız ve Fil Desenli Takı Yastığı

315,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Kız ve erkek bebekler için farklı modellerde bebek yastığı bulunmaktadır. Bu bebek yastıkları kızlar ve erkekler için farklı şekilde tasarlanıp renklendirilmektedir. Minik bir fil figürünün ve hemen üstünde yıldızlardan oluşan bir flama figürünün yer aldığı bu yastık modelini ağırlıklı olarak erkek bebek anneleri tercih etmektedir. Fakat kız bebek anneleri de renklerde değişikliğe giderek satın alabilmektedir. Siz de takı yastığı olarak bu modeli tercih edecekseniz hem fil ve yıldızlı flamanın hem de bebeğinizin isminin nakışla işleneceği renklere karar vermeniz gerekmektedir. Size ve bebeğinize özel olarak tasarlanan bu ürün misafirlerinizin de çok hoşuna gidecektir. Takı yastıkları, bebeğinizin doğumundan sonra sizleri ziyarete gelen ve bebeğiniz için hediye getiren misafirlerinizin kullanabileceği bir üründür.

Bebek takı yastığı bu noktada çok kullanışlı bir üründür. Bebeğiniz için hediye olarak getirilen altınlar ve çeşitli takılar bu yastıklar üzerinde konumlandırılmaktadır. Bebeğiniz ismine özel olarak bebeğiniz için tasarlanan bu ürünler son derece zarif ve moderndir. Bu model Hasan Ali bebek için açık gri ve sarı nakış iplikleri ile hazırlanmıştır. Fakat dilerseniz renkleri değiştirebilir, ürünü kız bebeğinize uygun olacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Hem kız hem de erkek bebekler için özel bir hale getirilen bu modeller her bütçeye hitap etmektedir. Takı yastığını bebeğinizin odasına uyumlu olacak şekilde de sipariş edebilirsiniz. Bu şekilde dekoratif bir görünüme de ulaşabilirsiniz.

NadirHediye ile dilediğiniz takı yastığını sipariş verebilirsiniz. Kategorimizde kız ve erkek bebekler için çeşitli yastık modelleri bulunmaktadır.

Yıldız ve Fil Desenli Takı Yastığı Hakkında Bilgi


  • Ürün boyutları 35 x 35 cm’dir.
  • Ürün iki parçadan oluşur. Bu parçalar nakış işlemeli yastık kılıfı ve içi boncuk elyafla doldurulmuş astarlı iç yastıktır.
  • Ürün; nakış işlemesi yapılmış, iç yastığı yerleştirilmiş ve kullanıma hazır bir şekilde gönderilir.
  • Tercih ettiğiniz kumaş rengiyle uyumlu renkte şerit ponpon kullanılır.
  • Nakış işlemesi kalitesi yüksek nakış iplikleriyle yapılır. İplikler herhangi bir zararlı madde içermez.
  • Yastık kılıfı çıkarılarak elde ya da makinede yıkanabilir. 30°C yıkama sıcaklığı önerilir. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden yapmanız, kullanım süresini daha da uzatacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.