x

İsimli Bebek Altın Yastığı - İsme Özel Kelebekli

300,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
İsimli altın yastığı, son zamanlarda yeni doğan bebek eşyaları arasında ilgiyi üzerinde toplamayı başaran oldukça şık tasarıma sahip bir bebek hediyesidir. Bebeğinizin ismine özel olarak hazırlanan bu ürünün üzerinde çok şık bir görünüme sahip başak ve kelebek bulunur. Canlı detaylara ve göz alıcı iplik renklerine sahip bu bebek takı yastığı ile anneye çok güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Ruhun hafifliğini ve zarafetini simgeleyen kelebek deseni kız bebeklere çok yakışır. Bebeğinizin ismi ile birlikte bu isimli takı yastığı bebeğinizin zarafetine vurgu yapacaktır.

Bebeği yeni dünyaya gelecek olan annenin hayali rüya gibi bir bebek odası hazırlamak olur. Bebek odasının zarif çizgileriyle de çok uyumlu olacak bu takı yastığı bebeğinizin başucunda bulunarak çok güzel bir görüntü verir. Bebek odasında kullanmış olduğunuz renk tercihlerine göre nakış ipliği rengini de belirleyebilirsiniz. Bebek odasına uyumlu bir renk seçmeniz, bu ürünü daha sonrasında dekoratif yastık olarak bebeğinizin odasında kullanmanızı sağlar.

Bebek odasının vazgeçilmez mobilyası bebek beşiğidir. Bebek beşikleri günümüze kadar ağırlıklı olarak beyaz renkli ve dikdörtgen şeklinde tasarlanmıştır. Ancak günümüzde çok farklı renk ve tasarıma sahip bebek beşiklerinden bahsetmek mümkün. Sizin de bebeğiniz için çok güzel tasarıma sahip bir bebek beşiğini bebeğinizin odasında hazır bulunduracağınıza eminiz. Bebeğinizin beşiği içinde isimli bebek yastığı detayını hayal edin ve nasıl bir görüntünün ortaya çıkacağına siz karar verin.

Aynı zarif tasarıma sahip isim yazılı bebek tulum seti ve isim nakışlı bebek battaniyesi ürünleri de ilgili kategorilerde bulunmaktadır. Bu ürünü 3'lü tulum seti ve bebek battaniyesi ile takım haline getirmek isterseniz, söz konusu ürünleri de inceleyebilirsiniz.

İsimli Bebek Altın Yastığı - İsme Özel Kelebekli Hakkında Bilgi


  • Ebatları 35 x 35 cm'dir.
  • Yastık içi boncuk elyaf ile doldurulmuştur. Yastık kılıfı çıkarılabilirdir. Poplin kumaştan dikilmiştir.
  • Ürün, içi dolu ve kullanıma hazır bir şekilde gönderilmektedir.
  • Etrafına, nakış ipliğinin rengiyle uyumlu şerit kordon geçilmiştir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Yastık kılıfını çıkararak makinede yıkayabilirsiniz. Dilerseniz elde de yıkama yapabilirsiniz. Benzer renklerle, 30°C’de yıkama yapılabilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.