x

Nakışlı Tulum - Arkası İsimli ve Kelebekli

350,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bebek tulumu modelleri, nakışın sağladığı doğal görünümle ve bebeğinizin isminin de yer aldığı zarif tasarımıyla, baskılı bebek ürünlerine kıyasla bir adım daha önde! Bebeğiniz için kıyafet seçerken, bebeğinizin üzerinde o kıyafetin nasıl durduğundan ziyade, bebeğinizin sağlığı için ne kadar uygun olduğu ilk akla gelen soru olmalıdır. Baskı ile hazırlanan kıyafetler çok çeşitli boyalar ile hazırlanabilir. Bu boyaların bebeğinizin sağlığı ile ne kadar uyumlu olduğu boyadan boyaya değişmektedir. Boya ile yapılan baskılı ürünleri bir kenara bırakarak isimli bebek tulumu setinden bahsetmek gerekirse; tulumun üretimi sırasında kullanılan malzemeler ve nakış iplikleri herhangi bir zararlı madde içermez. İsimli tulum bebeğinizin sağlığı için son derece uygundur. Aynı zamanda %100 pamuklu penye kumaştan üretilmiş olduğu için bebeğinizin konforu için en ideal yumuşaklıktadır.

Nakışlı bebek tulum seti, başak ve kelebek desenleriyle kız bebekler için tasarlanmıştır. Pembe renk kız bebekler için vazgeçilmez bir renk olduğu için, Ecrin bebek için pembe renk tercih edilmiştir. Ancak dilerseniz siz kendi bebeğiniz için farklı bir renk nakış ipliği tercih edebilirsiniz. Mor, yeşil, mavi gibi soğuk renkler tercih edebileceğiniz gibi, gold, kahverengi, sarı gibi sıcak renkler tercih edebilirsiniz. Renk alternatifleri arasında lila, kırmızı, lacivert gibi farklı renklerin de olduğunu unutmamanızı isteriz.

Bu yeni doğan tulum setini beğendiniz ve sipariş vermek istiyorsunuz. Sipariş sürecini başlatmadan önce aynı desen işlemesine sahip isim nakışlı bebek battaniyesi ve isimli bebek takı yastığı ürünlerini incelemenizi öneririz. Ürünlere ulaşmak için ilgili kategorileri ziyaret edebilirsiniz.

Nakışlı Tulum - Arkası İsimli ve Kelebekli Hakkında Bilgi


  • Ürün; tulum, eldiven ve bere olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.
  • Yerli üretimdir ve %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiştir. Üretimde kullanılan malzemeler kanserojen madde içermez. Çıtçıtları antialerjiktir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
  • Kullanılan süslemeleri hasar görmemeleri için tulum setinden ayrı bir şekilde elde yıkamanız önerilir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.