İsimli Altın Yastığı - Yeni Doğan Yastık Hediyesi

Fiyat
:
69,90 TL
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler

 • İsimli Altın Yastığı yeni doğan bebek hediyesi olarak düşünüldüğümde anneye çok güzel bir sürpriz yapmanızı sağlayacak. Yani doğan bebeğin isminin nakışla üzerine yazıldığı bu altın yastığı bebek ihtiyaçları listesinde son günlerde daha çok yer almaktadır.

  İsimli altın yastığı sade bir başak deseniyle yine aynı sadelikte prenses tacı bir araya getirilerek tasarlanmıştır. Yastıklar, bebek odası tasarımı için annelerin tercih ettiği en önemli eşyalardan biridir. Bebek odası dekorasyonunda çizgi film karakterlerinin, sevimli hayvanların görsellerinin bulunduğu yastık modelleri tercih edilebilir. Bunların yanında bebeğinizin isminin isminin yer aldığı ve bebeğinize yani küçük prensese vurgu yapan isimli altın yastığı kendini hemen fark ettirecektir. Altın takı yastığı olarak kullanılacak olan bu bebek eşyası daha sonrasında bebeğinizin odasında çok şık duracak bir dekoratif eşyaya dönüşebilir.

  Aynı desene sahip isimli bebek tulum seti ve isimli bebek battaniyesi ürünleri sitede bulunmaktadır. Bebeğinizin ihtiyaçları arasında yer alan bu ürünleri de isim yazılı ve bebeğinize özel olarak yaptırmak isterseniz ilanları inceleyebilirsiniz. Bebek tulum seti bere, eldiven ve tulum olmak üzere 3 parçadır. Bunun yanında bebek battaniyesi ise %100 pamuk penye kumaştan üretilmiştir.

  İlan sayfasında "Sepete Ekle" butonunun altında yer alan "Not" bölümüne bebeğinizin ismini yazmanız halinde hazırlıklarımıza kolaylıkla başlayabiliriz.

  İsimli Altın Yastığı - Yeni Doğan Yastık Hediyesi İçin Faydalı Bilgiler


  - Kare şeklinde olan yastık 35 x 35 cm boyutlarındadır.

  - Takı yastığı yastı kılıfı ve yastık içi olmak üzere 2 parçadan oluşur. Arkada bulunan fermuar sayesinde yastık içi çıkarılabilir. Poplin kumaştan dikilmiştir ve kumaş %100 pamuktur.

  - Yastık, içi dolu ve kullanıma hazır bir şekilde gönderilmektedir.

  - Yastığın etrafına, nakış ipliğinin rengiyle uyumlu şerit kordon geçilmiştir.

  - Göz alıcı parlaklığa sahip nakış iplikleri kullanılmaktadır. Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.

  - Fermuarlı kılıfı çıkararak makinede veya elde yıkayabilirsiniz. Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.

  - Yastıkta kullanılan süslemeler (örneğin şerit kordon, aplike vb.) yapıştırılmıştır. Bu nedenle, hasar görmemeleri için, yastık kılıfından ayrı bir şekilde elde yıkamanız önerilir.

  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.