x

İsimli Altın Yastığı - Yeni Doğan Yastık Hediyesi

300,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
İsimli bebek yastığı, yeni doğan bebek hediyesi olarak düşünüldüğünde, anneye çok güzel bir sürpriz yapmanızı sağlayacak. Yeni doğan bebeğin isminin nakışla üzerine işlendiği bu altın yastığı bebek ihtiyaçları listesinde son günlerde daha çok yer almaktadır. İsimli takı yastığı sade bir başak deseniyle yine aynı sadelikte prenses tacı bir araya getirilerek tasarlanmıştır.

Bebek yastıkları, bebek odası tasarımı için annelerin tercih ettiği en önemli eşyalardan biridir. Bebek odası dekorasyonunda çizgi film karakterlerinin, sevimli hayvanların görsellerinin bulunduğu yastık modelleri tercih edilebilir. Bunların yanında bebeğinizin isminin yer aldığı ve bebeğinize, yani küçük prensese vurgu yapacak olan bebek takı yastığı kendini hemen fark ettirecektir. Altın takı yastığı olarak kullanılacak olan bu bebek eşyası daha sonrasında bebeğinizin odasında çok şık duracak bir dekoratif eşyaya dönüşebilir.

Aynı desene sahip isimli bebek tulum seti ve isimli bebek battaniyesi ürünleri de ilgili kategorilerimizde bulunmaktadır. Bebeğinizin ihtiyaçları arasında yer alan bu ürünleri de isim yazılı ve bebeğinize özel olarak yaptırmak isterseniz, ilanları inceleyebilirsiniz. Bebek tulum seti bere, eldiven ve tulum olmak üzere 3 parçadır. Bunun yanında bebek battaniyesi ise %100 pamuk penye kumaştan üretilmiştir.

İsimli Altın Yastığı - Yeni Doğan Yastık Hediyesi Hakkında Bilgi


  • Kare şeklinde olan ürün 35 x 35 cm boyutlarındadır.
  • Yastık kılıfı ve yastık içi olmak üzere 2 parçadan oluşur. Yastık içi çıkarılabilirdir. Poplin kumaştan dikilmiştir ve kumaş %100 pamuktur.
  • Ürün, içi dolu ve kullanıma hazır bir şekilde gönderilmektedir.
  • Ürünün etrafına, nakış ipliğinin rengiyle uyumlu şerit kordon geçilmiştir.
  • Göz alıcı parlaklığa sahip nakış iplikleri kullanılmaktadır. Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Yastık kılıfını çıkararak makinede veya elde yıkayabilirsiniz. Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.