x

Taçlı Bebek Tulumu - İsme Özel Nakışlı

425,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
İsim yazılı bebek tulumu doğum sonrası bebeğinizin ilk kıyafeti olabilir. Görkemli bir prenses tacı tasarımına sahip bu isimli tulum takımı bebeğinizin ismiyle beraber çok daha anlamlı hale gelir. Dünyaya gelmesinin ardından çekileceğiniz fotoğraf karelerinde isme özel yenidoğan tulum giymiş olan bebeğiniz çok güzel görüntüler verecektir. Bir de bu karelere bebeğinizin gülüşü eşlik ederse, en güzel hatıra fotoğraflarınız ortaya çıkacaktır.

Bebek kıyafeti seçerken dikkat edilmesi gereken bazı önemli konular vardır. Örnek vermek gerekirse; kıyafetler sentetik malzeme içermemelidir. Sentetik malzemeler ciltte tahrişlere veya alerjik reaksiyonlara sebep olabilir. Boya içeren baskılı kıyafetler boya içeriğine bağlı olarak bebeğinizi rahatsız edebilir. Bunlar göz önüne alındığında, isme özel bebek tulumu sizi hiç endişelendirmeyecek özelliklere sahiptir. %100 pamuklu kumaştan üretildiği için bebeğinizin sağlığı ve konforu konusunda en iyi bebek kıyafetlerinden biri olduğu söylenebilir. Hem üretimi sırasında kullanılan malzeme hem de nakış işlemesi sırasında kullanılan nakış iplikleri hiçbir zararlı madde içermez. Bu da bebek tulumu modelleri gönül rahatlığıyla kullanılabilir demektir.

Bebeğiniz dünyaya geldi ve bu isimli bebek tulumu ile çok güzel fotoğraf kareleri çekildiniz. Daha sonrasında doğumunuzu kutlamak için misafirleriniz sizi ziyarete gelecektir. Misafirlerinizin getirdiği altınları takabilecekleri aynı tasarıma sahip isimli altın yastığı seçeneği de mevcuttur. Aynı zamanda bebeğinizi sarabileceğiniz ve ona koruma sağlayabileceğiniz yine aynı desen işlemesine sahip isimli battaniye ürününü de inceleyebilirsiniz. Bu eşyalar ile beraber çok güzel bir set oluşturabilirsiniz.

Taçlı Bebek Tulumu - İsme Özel Nakışlı Hakkında Bilgi


  • Ürün; tulum, eldiven ve bere olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.
  • Yerli üretimdir ve %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiştir. Üretimde kullanılan malzemeler kanserojen madde içermez. Çıtçıtları antialerjiktir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
  • Kullanılan süslemeleri hasar görmemeleri için tulum setinden ayrı bir şekilde elde yıkamanız önerilir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.