x

Güzel Tasarımlı Lohusa Terlik Seti

240,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bebek bekleyen veya bebeğini çok kısa bir süre önce kucağına almış olan lohusa dönemindeki anneler, hiç tatmadıkları bu duygunun vermiş olduğu heyecanla yanıp tutuşurken pek çok hazırlık yaparlar. Lohusa terlik seti, büyük günden itibaren başlayacak yeni bebek ziyaretlerinde sizlere eşlik edecek zarif ve konforlu bir aksesuardır. Konforlu olması bilhassa önemlidir çünkü anneler gebelikten yine hassas bir dönem olan lohusalığa geçiş yaparlar. Lohusa terlik modelleri hem rahat hem de şık olmalarından ötürü bebek görmesi gibi etkinliklerde annelerin kullanabileceği ürünlerdir.

Bu set, kalın tabanlı ve kadife kumaş kaplı bir çift terlik ve bir adet incili taç içermektedir. Terliklerin çift tabanlı olması ve kadife kumaştan üretilmesi ayakların sıcak tutulmasına yardımcı olur. İncili taç da kafayı sıkarak rahatsızlık vermez. Her iki parçası da çiçeklerle bezeli olan bu lohusa terlik taç seti sayesinde bebeğinizi görmek için hastaneye ya da eve gelen misafirlerinizi hoş bir şekilde karşılayabilirsiniz. Buna ek olarak, çektireceğiniz fotoğraflarda aksesuar olarak kullanabilir ve çok daha güzel kareler elde edebilirsiniz.

Setin süslenmesinde kullanılan lazer kesim şifon çiçeklerin rengini, bebeğiniz için hazırladığınız odanın dekoruna uygun olacak şekilde seçebilirsiniz. Lohusa terliği siparişinizi oluştururken pudra, mor, mint yeşili, mavi, lila, pembe, beyaz veya gri çiçek rengi alternatiflerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Terlik numarası seçimini de sipariş sırasında yapabilirsiniz. Böylelikle hem sağlıklı hem de rahat bir bebek görmesi geçirebilir, kendinizi gerçek bir kraliçe gibi hissedebilirsiniz.

NadirHediye ile lohusa terlik taç setlerinden birisini tercih ederek bebeğinizi ilk kez görmeye gelenleri şık bir şekilde karşılayabilirsiniz. Siparişlerinizi özenli bir şekilde hazırlıyor ve mümkün olan en kısa süre içerisinde size teslim edilmesini sağlıyoruz.

Güzel Tasarımlı Lohusa Terlik Seti Hakkında Bilgi


  • Set, 1 çift kalın tabanlı kadife terlik ve 1 adet incili taçtan oluşur.
  • Terliklerin süslemesinde devekuşu tüyü, şerit inci, inci ve lazer kesim şifon çiçekler ve tacın süslemesinde de inci ve lazer kesim şifon çiçekler kullanılmıştır.
  • Seti hazırlayabilmemiz için terlik numarasını ve çiçek rengini seçmeniz gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.