x

Şık ve Konforlu Gelin Terliği

170,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Gelinler düğün döneminde kendilerini en şık fakat aynı zamanda en rahat hissedeceği eşya ve giysileri seçerler. Ancak bu seçimler genellikle düğün öncesi büyük bir telaş içinde yapıldığı için stresli ve zorlayıcıdır. Ev ve mobilyadan küçük mutfak yardımcılarına kadar en ince detayı düşünmek zorunda olan ve her şeyin en güzeli için büyük bir çaba sarf eden gelinler kendilerini ödüllendirmeli ve şımartmalıdır. Dolayısıyla, gelin terliği bir gelinin kendisine alabileceği en güzel hediyelerden birisi olabilir. Sorunsuz ve rahat bir kullanım sunan bu terlikler gelin terlikleri içerisinde farklı bir tasarıma sahiptir.

Gelin terlik modelleri son yıllarda bir hayli moda olmuş durumda. Gelinler hem evlenme aşamasında hem de evlendikten sonra kullanabilecekleri bu tarz eşyalara oldukça dikkat ediyorlar. Bu eşyaları hem kendileri için alabiliyor hem de hediye olarak verebiliyorlar. Bu nedenle oldukça fazla sayıda model söz konusu ve tıpkı damat terliği gibi gelin terlikleri de oldukça fazla kullanılıyor.

Siz de gelin sabahlığınızın altına giyebileceğiniz tamamlayıcı bir aksesuar olarak bu modeli tercih edebilir ve terlik numaranızı seçerek konforu yakalayabilirsiniz. Süslemede kullanılan lazer kesim çiçekler ve Bride yazılı pleksi malzeme şık bir görüntü sunar. Bride tacı bu ürün içerisinde bulunmamaktadır.

Ürünlerimiz titizlikle hazırlanarak kargo aracılığıyla kapınıza kadar teslim edilmektedir. Bu ürünün öne çıkan özelliği ise en mutlu gününüze ait bir anı olarak kalacak olmasıdır. Dilerseniz evlilik sonrası günlük olarak kullanabilir, dilerseniz saklayarak anılarınızı koruyabilirsiniz. NadirHediye anıların en iyi şekilde korunmasında sizlere yardımcı olur.

Şık ve Konforlu Gelin Terliği Hakkında Bilgiler


  • Ürün 1 çift kalın tabanlı kadife terlikten oluşur.
  • Terlik süslemesinde lazer kesim şifon çiçekler ve "Bride" yazılı pleksi malzeme kullanılmıştır.
  • Ürün, siparişiniz sonrası istekleriniz doğrultusunda hazırlanan kişiye özel bir üründür.
  • Ürünü hazırlayabilmemiz için terlik numarasını ve süslemede kullanılacak lazer kesim şifon çiçek rengini seçmeniz gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.