x

İsimli Damat Sabahlık – 115 cm

565,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Gelin ve damatlar en mutlu günlerini mutlu bir şekilde geçirmek için birbirlerine pek çok ürün hediye eder. Özellikle gelinler kendilerine aldıkları isimli sabahlıklardan eşlerine de alabilir. Damat sabahlığı tam olarak bu üründür. Verilebilecek güzel hediyelerden birisi olan erkek sabahlığı özellikle şık görünüşü, saten dokusu ve harika kesimiyle dikkat çekiyor. Her sabah eşinizle birlikte isimlerinizin yazılı olduğu ve size özel yapım olan sabahlıkları giyerek güne başlayabilirsiniz. Fotoğraf çekimlerinde sıklıkla kullanılan bu sabahlıklar günlük kullanım için de oldukça idealdir.

Ürünlerimiz standart bir erkeğin boyuna uygun şekilde üretilmiştir. Standart kesimlere sahip olan isimli sabahlık, saten malzemeyle zenginleştirilmiştir. Dokusu oldukça güzel hisler uyandıran saten kumaşın renk alternatiflerinden tercih ettiğinizi seçebilirsiniz. İsme özel sabahlık ürünlerinde farklı nakış ipliği renkleri arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Ürünlerimizde herhangi bir zararlı kimyasal madde kullanılmamaktadır. Bununla birlikte yıkama sonucu saten kumaşta herhangi bir hasar ya da nakış ipliklerinde renk solması söz konusu değildir. Damat sabahlık ürünleri bu nedenle uzun yıllar kullanılabilir özelliklere sahiptir. Saten kumaşa uygulanan yüksek kaliteli nakış iplikleri sayesinde nakış uzun süre ilk günkü gibi kalır.

NadirHediye ile uzun yıllar boyunca anı olarak saklanacak hediyelerinizi hemen şimdi alabilir ve geçmiş güzel günlere ait bir anınız olmasını sağlayabilirsiniz.

İsimli Damat Sabahlık – 115 cm Hakkında Bilgiler


  • Sabahlık standart bedendir.
  • Sabahlığın uzunluğu (enseden etek ucuna) 115 cm'dir.
  • Sabahlık, iç çamaşırı üretiminde de kullanılan yumuşak saten kumaştan üretilmiştir.
  • Sabahlık nakış yöntemiyle kişiye özel hale getirilmektedir. Kullanılan nakış iplikleri kaliteli nakış iplikleridir ve herhangi bir zararlı kimyasal madde içermez.
  • Sabahlığı kişiye özel hale getirebilmemiz için sabahlık rengini ve nakış ipliği rengini seçmeniz ve işlenmesini istediğiniz ismi ilgili alana yazmanız gerekmektedir.
  • Lütfen sabahlığı maksimum 30°C’de benzer renklerle birlikte yıkayın. Düşük ısıda, nakışlı yüzeyin tersinden ya da nakışlı yüzeyin üzerine ince bir bez koyarak ütüleyin.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.