x

Taçlı Gelin Terlikleri

215,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Hayatın en büyük dönemeçlerinden birisi olan evlilik hem size hem de eşinize en şahane zamanları yaşatan önemli bir dönem. En sevdiğiniz insanla hayatınızın sonuna kadar birlikte yaşarken, birlikte yaşlanmak gibisi yok. Öte yandan, hayatın zorluklarına birlikte göğüs gererken bir yandan eğlenecek bir yandan da birçok güzel anı biriktireceksiniz. Gelinlerin hem evlilik öncesi hem de evlilik sonrası dönem için satın alabileceği ürünlerden birisi olan gelin terliği genel olarak eğlence ve anıyı bir arada barındırıyor.

En unutulmaz anları yaşatacak olan gelin terlikleri taç ile birlikte gelir. Bu taç ve terlikleri giyerek efsanevi bir kombin oluşturabilirsiniz. Bu iki parça, gelinlik sabahlığı için tamamlayıcı aksesuar olarak kullanılabilir. İsme özel sabahlığın altına giyilen gelin damat terliği her zaman daha şık bir görüntü sunar. Bride tacı bu kombini tamamlayarak çektirdiğiniz fotoğraflarda eksiksiz ve kusursuz çıkmanıza yardımcı olur. Bride terlik de kombin içerisinde şahane bir görüntü oluşturur.

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi gelin terlik tacı da özelleştirilebilir yapıdadır. Ürünün en büyük avantajı, kişiye özel olarak hazırlanmasıdır. Sipariş sırasında size sunduğumuz nakış ipliği rengi alternatiflerinden dilediğinizi seçerek terlik ve taç setinizin istediğiniz renkte isminize özel olarak hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.

NadirHediye ile en özel taç ve terlikler, en hızlı şekilde, tam zamanında elinizde.

Taçlı Gelin Terlikleri Hakkında Bilgi


  • Ürün 1 çift kalın tabanlı kadife terlik ve 1 adet incili taçtan oluşur.
  • Terlik süslemesinde beyaz renk kurdele, beyaz renk inci şerit ve isme özel aplike kullanılmıştır. İncili taç süslemesinde ise beyaz renk kurdele ve isme özel aplike kullanılmıştır.
  • Ürün nakış yöntemiyle kişiye özel hale getirilmektedir.
  • Terlik ve taç setini hazırlayabilmemiz için terlik numarasını ve isme özel aplike parçada kullanılacak nakış ipliği rengini seçmeniz ve üzerine yazılacak metni ilgili alana girmeniz gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.