x

Yeni Evlenen Erkek Sabahlığı – 115 cm

565,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Evlenme arifesinde olan çiftler hem en mutlu günleri olan düğün günleri için hem de evlilik hayatları için birçok farklı eşya satın alırlar. Onların bu özel günlerinde yapabilecekleri en güzel aktivitelerden birisi de fotoğraf çekimidir. Erkek sabahlığı son yıllarda hem bizzat damat tarafından kullanılmak üzere hem de gelin tarafından müstakbel eşine hediye olarak satın alınmaktadır. Tıpkı gelinlerin bride sabahlık tercih ettiği gibi, damatlar da bu ürünü düğün günü fotoğraf çekiminde ve ayrıca evlendikten sonra sabahları giymek için tercih ederler. Sırt bölgesindeki isme özel nakış işlemesi de oldukça şık ve ihtişamlı bir görüntüye sahiptir.

İsimli sabahlık özellikle damatlara verilebilecek incelikli bir hediyedir. Sabahlık rengi ve nakış ipliği rengi değiştirilerek isme özel hale getirilebilen bu sabahlıkla sımsıcak sabahlar sizin olabilir. Saten kumaştan üretilen bu ürün nakış yöntemiyle kişiye özel hale getirilmektedir. Damat sabahlık alımı yaparken sipariş esnasında bu gibi özelliklerini değiştirebilir. Baskı yerine nakışlı olmasından dolayı yıkama sırasında zarar görme ve renk solması gibi bir durum söz konusu değildir. Nakışlı ürün olduğu için oldukça dayanıklıdır.

Sabahlık rengi alternatiflerinden dilediğinizi seçerek sipariş verebilirsiniz. Damat sabahlığı nakış ipliği renginin de değiştirilebildiği bir üründür. Böylelikle değişik renk alternatifleriyle çeşitlendirebilirsiniz.

Ürünlerimiz saten kumaştan üretilmektedir. Erkek sabahlık modelleri genellikle standart bedenlere sahiptir. Bu ürün de standart bedene ve enseden etek ucuna kadar 115 cm uzunluğa sahiptir. Bu nedenle ortalama bir erkeğin boyuna göredir. NadirHediye sayesinde en güzel hediyelere sahip olmak artık mümkün.

Yeni Evlenen Erkek Sabahlığı – 115 cm Hakkında Bilgiler


  • Sabahlık standart bedendir.
  • Sabahlığın uzunluğu (enseden etek ucuna) 115 cm'dir.
  • Sabahlık, iç çamaşırı üretiminde de kullanılan yumuşak saten kumaştan üretilmiştir.
  • Sabahlık nakış yöntemiyle kişiye özel hale getirilmektedir. Kullanılan nakış iplikleri kaliteli nakış iplikleridir ve herhangi bir zararlı kimyasal madde içermez.
  • Sabahlığı kişiye özel hale getirebilmemiz için sabahlık rengini ve nakış ipliği rengini seçmeniz ve işlenmesini istediğiniz ismi ilgili alana yazmanız gerekmektedir.
  • Lütfen sabahlığı maksimum 30°C’de benzer renklerle birlikte yıkayın. Düşük ısıda, nakışlı yüzeyin tersinden ya da nakışlı yüzeyin üzerine ince bir bez koyarak ütüleyin.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.