x

Rahat Damat Terliği

145,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Son yıllarda artan hediye ihtiyacı, birçok alanda değişik ve yaratıcı hediyelerin ortaya çıkmasına neden oldu. Özellikle evlenecek veya yeni evlenmiş olan çiftler için güzel hediyeleşme ritüelleri oluşturuluyor ve bu kapsamda birbirinden anlamlı hediyeler veriliyor. Artık damatlara sadece saat gibi klasik hediyeler değil, terlik de hediye edilebiliyor. Damat terliği de son yıllarda yeni evlenen ya da evlilik hazırlığı yapan gelinlerin eşlerine aldığı en tatlı ve şık hediyelerden birisi oluyor.

Günümüzde evimizde konforu yakalamak adına terlikler vazgeçilmezimiz. Damat terlik seçimi yaparken göz önünde bulundurduğumuz en önemli özelliklerden birisi de konforlu olması ve ayağa tam oturması. Siparişiniz sırasında ayak numaranıza göre seçim yaparak hediyenizi oluşturabilirsiniz. Gelin terlikleri gibi damat terlikleri de ayakları sıcak tutarak konfor sunar. Sipariş sırasında nakış ipliği rengi alternatifleri arasından yapılan seçimlerle en uygun kombin oluşturulabilir.

Ürünün kişiye özel olarak hazırlanmasıyla hediyeniz kelimenin tam anlamıyla sizin olur. Gelin damat terliği seçenekleri içerisinde isme özel olarak hazırlananlar bir adım öne çıkar. Çünkü gelin ve damatlar kendilerini özel hissetmek isterler. Siz de kendinizi özel hissetmek istemez misiniz?

NadirHediye kendilerini özel hisseden gelin ve damatlar için en kaliteli ürünleri sunuyor. En iyi fiyat avantajı ve hızlı teslim ile güven sağlıyor.

Rahat Damat Terliği Hakkında Bilgi


  • Ürün 1 çift kalın tabanlı kadife terlikten oluşur.
  • Terlik süslemesinde kurdele, kordon ve isme özel aplike kullanılmıştır.
  • Ürün nakış yöntemiyle kişiye özel hale getirilmektedir.
  • Ürünü hazırlayabilmemiz için terlik numarasını ve isme özel aplike parçada kullanılacak nakış ipliği rengini seçmeniz ve üzerine yazılacak metni ilgili alana girmeniz gerekmektedir.
  • Terliğin süslemesinde, seçtiğiniz nakış ipliği rengine uygun renkte kurdele ve kordon kullanılır. Örneğin nakış ipliği rengini lacivert seçmeniz halinde, terliğin süslemesinde lacivert renk kurdele ve kordon kullanılacaktır.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.