x

Taçlı Gelin Terliği

225,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Düğün arifesi, gelin ve damat adaylarının hayatlarının en stresli fakat aynı zamanda en heyecanlı günlerini yaşadıkları dönemlerden biridir. Yaşadıkları bu stresi bir nebze de olsa hafifletmek için tamamlamaları gereken görevleri mümkün olduğunca eğlenceli hale getirebilirler veya kendilerini şımartabilirler. Buna paralel olarak, düğün listesinde yer alan damat terliği ve gelin terliği satın alırken hem günlük kullanıma uygun hem de kişiye özel olarak hazırlanmış ürünleri tercih ederek kendilerini özel hissedebilirler. Rahat olduğu kadar şık bir görüntüye sahip olan bu terlik ve taç seti, damadın müstakbel eşine ya da yakınlarının geline armağan edebileceği incelikli bir hediyedir ve ayrıca evde günlük kullanım için idealdir.

Gelin terliği tacı son dönemlerde pek çok gelinin tercih ettiği ve hem fotoğraf çekimi gibi aktiviteler için hem de evlendikten sonra günlük kullanım için satın aldığı bir üründür. Bilhassa gelin sabahlığı ile birlikte kullanılmak üzere tamamlayıcı bir aksesuardır. Dolayısıyla, tek başına kullanılabileceği gibi başka ürünlerle de kombinlenebilir. Gelin terlikleri akrabaları veya arkadaşları tarafından gelinlere alınabilecek en anlamlı hediyeler arasındadır.

Sıradan terliklerin aksine, bu terlik ve taç seti isme özel olarak hazırlanır. Gelinin ismi, sipariş esnasında seçilen nakış ipliği rengiyle beyaz saten kumaş üzerine aplike tekniğiyle işlenir. Sonrasında bu aplike parça hem çiçeklerle bezenmiş olan bride terlik hem de bride taç üzerine yerleştirilir. Düğün günü çekilen fotoğrafların elzem bir parçası haline gelen ve gelin terlik modelleri içerisinde yer alan bu taçlar da oldukça zarif bir görüntü sunar.

NadirHediye ile modaya uygun hediyeler sizin olsun. Konforlu malzemelerden kişiye özel olarak üretilen bu güzel hediyeyi kaçırmayın.

Taçlı Gelin Terliği Hakkında Bilgiler


  • Ürün 1 çift kalın tabanlı kadife terlik ve 1 adet incili taçtan oluşur.
  • Terlik süslemesinde beyaz renk lazer kesim şifon çiçekler, renkli kordon ve isme özel aplike kullanılmıştır. İncili taç süslemesinde ise beyaz renk kurdele ve isme özel aplike kullanılmıştır.
  • Ürün nakış yöntemiyle kişiye özel hale getirilmektedir.
  • Terlik ve taç setini hazırlayabilmemiz için terlik numarasını ve isme özel aplike parçada kullanılacak nakış ipliği rengini seçmeniz ve üzerine yazılacak metni ilgili alana girmeniz gerekmektedir.
  • Terliğin etrafında, seçtiğiniz nakış ipliği rengine uygun renkte kordon kullanılır. Örneğin nakış ipliği rengini pembe seçmeniz halinde, terliğin etrafında pembe renk kordon kullanılacaktır.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.