x

Tüy Nakışlı İsimli Bebek Yastığı Modeli

300,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
İster şans, ister uğur tüyü deyin, bu bebek yastığı modeli diğerlerinden çok farklı. Bebeğinize özel ürettiğimiz, onların sizin için en büyük şans olduğunu betimleyebildiğimiz tüy nakış işlemesini sizlere sunuyoruz. Nakış işlemelerinin duygusu, sanat ile ifade biçimi oldukça farklıdır. Emek, sevgi, özlem, duygu gibi birçok anlatımı nakış ile işleyerek gösterebilirsiniz. Tüy figürümüzü işlerken, bebeğinizin şansının açık olmasını dileyerek işliyoruz. Güzel niyetimizle işlediğimiz yastıkları bebeğinize özel hazırlıyoruz.

İsimli Bebek Yastığı Modeli İçin Renk Seçimi


Tüy figürünü dilediğiniz renkte seçebilirsiniz. Kız ya da erkek fark etmeden bebeğiniz için farklı renklerde kullanabilirsiniz. Dilediğiniz renkleri siz seçeceksiniz, biz sizin istediğinizi yastığa işleyeceğiz. Tasarımındaki şıklık, yumuşak yastık dolgusu, işlemelerinin kalitesi ile bu modeli çok beğeneceksiniz.

Tüy Nakışlı İsimli Bebek Yastığı Özellikleri


Tüy nakışlı isimli bebek yastıklarımızın özellikleri arasında 35x35 ölçülerine sahip olması bulunuyor. Bebeğinizin masum ve küçük bedenine koruma olarak kullanabilirsiniz. Beşiğinin yanında, yatak süslemesinde ve her alanda kullanmak adına sizlere sunuyoruz.

Özellikleri;

Büyük 2 adet tüy nakış işleme
Alt ve üst tüy figürü arasında isim nakış işleme
Renk seçebilme
Yastık kenarlarına şerit kordon

Özellikleri, duruşu, tasarımı ve kalitesi ile göz kamaştıran bu ürünü görenler çok beğenecek. Bebeğiniz sizin en değerli, en önemli varlığınız. Ona verdiğiniz değeri nasıl anlatsanız ifade edemeyebilirsiniz. Bebeğinizin belki de sadece resimlerden göreceği, sandıktan çıkardığınızda şaşıracağı tek hatırası olacak bu isimli bebek yastığı olacak. İşte o zaman kendisini değerli hissedecek.

Tüy Nakışlı İsimli Bebek Yastığı Sipariş


Sipariş vermek istediğiniz her an yanınızdayız. Bebeğinize özel eksikleri tamamlamak için, ona özel tüm ürünlerimizden tam bir set oluşturmak için ya da hediye etmek için sipariş verebilirsiniz. Sepetinize eklediğiniz ürünlerde bebeğinizin kulağına hoş geldin diye fısıldayacağınız ismini, en sevdiği renkler arasına girecek nakış rengini belirtmeniz yeterlidir.

Tüy Nakışlı İsimli Bebek Yastığı Fiyat


Uygun fiyatlar, kampanyalar, avantajlı ürünler ve setler ile her zaman size özel olmaya devam edeceğiz. Kendinizi sadece bebeğinize özel ürünleri seçerken değil, ürün fiyatlarımız ile de özel hissedeceksiniz.

Tüy Nakışlı İsimli Bebek Yastığı Modeli Hakkında Bilgi


  • Boyutlar 35 x 35 cm'dir.
  • Kılıfı çıkarılabilirdir. Nakış işlenen yastık kılıfı kısmı ve içi boncuk elyaf doldurulmuş yastık kısmı olmak üzere 2 parçadan oluşur. %100 pamuk yapılı poplin kumaştan dikilmiştir.
  • Ürün, içi dolu, dikimi yapılmış ve kullanıma hazır bir şekilde size ulaştırılır.
  • Etrafına, nakış ipliğinin rengiyle uyumlu şerit kordon çekilmiştir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Yastık kılıfı çıkarılarak makinede yıkanabilir. Dilerseniz elde de yıkama yapabilirsiniz. Yıkama suyu sıcaklığı 30°C’yi aşmamalıdır. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.