x

Tüy Desenli İsim Yazılı Bebek Tulumu

350,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bebeğiniz için aldığınız tulumun üzerinde ismi yazılı olsun ister misiniz? O halde sizlere nakışla ve özenle işlenmiş isim yazılı bebek tulumu sunuyoruz. Bebeğiniz en özel ve en değerli varlığınız. Sayılı günler kala bebeğinize özel bir şeyler yapmak isterseniz, sevgiyle ona vermek istediğiniz ismi nakışla işleyebiliriz. Üstelik en kaliteli kumaştan üretilen kumaşların üzerine işlediğimiz her isim özenle, istediğiniz renk ipliklerle olacak.

İsim Yazılı Bebek Tulumu Nasıl Olur?


Bebek tulumuna sadece ismini işleyerek sade ve özel bir görünüm elde edebilirsiniz. Fazla işleme ya da figür tercih etmeyen ebeveynler için bebeğinizin ismini nakış nakış, ilmek ilmek işliyoruz. İsmini tulum üzerinde gördüğünüzde, bebeğinizi kollarınıza almak için heyecanınız ikiye katlanacak. Onunla anıları ölümsüzleştirirken, bebeğinize verdiğiniz özen görülmeye değer olacak.

İsim Yazılı Bebek Tulumu Özellikleri


Dilediğiniz nakış modeli üzerine isim yazılı bebek tulumu oluşturabiliriz. Bazen zarif bir tüy ile bazen de sadece isim yazılı olarak oluşturacağınız her üründe renk tercihinde özgür olacaksınız. Bebekler için belirlenen renk tabusunu yıkıyoruz. Bebeğinizin rengini siz belirleyeceksiniz. Klasik renklerden kurtularak farklılık yaratacaksınız.

İsim Yazılı Bebek Tulumu İçerisinde Neler Var?


Çok beğeneceğiniz isim yazılı bebek tulumu 3 parçadan oluşuyor. Set içerisinde her şey özenle hazırlanmış, hijyenik, antialerjik ve pamuklu kumaştan üretilmiştir. Bebeğinizin ihtiyacı olan ürünler setin içerisinde, kendi ismi ile sizleri bekliyor.

İçerisinde yer alan parçalar;

  • İsim yazılı bere
  • İsim yazılı bebek tulumu (arka ve önde nakış işlemeli)
  • Eldivendir.

Set içerisinde bulunan tüm parçalar, bebeğinizin cildine uyumlu yapıdadır. Ellerini ağzına götürdüğünde hijyen sağlayacak, üşüdüğünde hassas olan başını soğuktan koruyacak bir üründür. Tulum yapısı sizlerin sürekli bez değiştirmesine uygun tasarlanmış ve konforlu yapıda üretilmiştir. Çıt çıt yapısı ile kolay giyilebilir ve çıkarılabilir özelliğe sahiptir.

İsim Yazılı Nakışlı Tulumda Yer Alan Bölümler


İsim yazılı olarak tasarladığımız nakışlı tulumlarımızda bebeğin cildine temas eden nakış iplikleri yüksek kaliteli ithal ipliklerdir. Bu nedenle nakış tulumun önünde, arkasında ve beresinde rahatlıkla kullanılacak şekilde tasarlanmıştır.

Tüy Desenli İsim Yazılı Bebek Tulumu Hakkında Bilgi


  • Ürün; tulum, eldiven ve bere olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.
  • Yerli üretimdir ve %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiştir. Üretimde kullanılan malzemeler kanserojen madde içermez. Çıtçıtları antialerjiktir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
  • Kullanılan süslemeleri hasar görmemeleri için tulum setinden ayrı bir şekilde elde yıkamanız önerilir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.