x

Kız Bebek Kapı Süsü – Ahşap Kasnak 26 cm

385,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Hemen hemen her bebek görmesinin vazgeçilmezi kesinlikle güzel bir dekor ve temadır. Güzel bir dekor ve tema da kaliteli ve şirin malzemelerden geçer. Bebek kapı süsü gibi ürünler her zaman bebek görmesinin en önemli unsurlarından ve ihtiyaçlarından birisi olmaktadır. Ahşap kapı süsü de bu ihtiyacı karşılayarak kullanım sunar.

Bebeğinizin isminin yer aldığı kumaşı çevreleyen ve kapının üzerine asılan ahşap kasnak, misafirleriniz için iyi bir yol gösterici olacaktır. Erkek bebek kapı süsü farklı renklerde olabileceği gibi kız bebek kapı süsü de farklı renklerle değiştirilebilir ve farklılaştırılabilir. Özelleştirilebilir yapısıyla bebek kapı süsü modelleri çok fazla çeşitlilik gösterir.

Ürünlerimizde herhangi bir zararlı kimyasal madde kullanımı söz konusu değildir. Doğal yollarla üretilen ve zararsız kumaşlar ve nakış iplikleri kullanılmaktadır. Özellikle son yıllarda artan talep neticesinde isimli hoşgeldin bebek kapı süsü üretimi yaparak sizlere son derece kaliteli ürünler sunuyoruz. Kanaviçe kapı süsü olarak kullanılan süsler, ahşap kasnaklarla gerginleştirilip iyi bir görüntü oluşturur. 26 cm çapındaki bu kasnağın aynı zamanda vidası da bulunmaktadır. Yeni doğan kapı süsü modelleri içerisinde en fazla tercih edilen elbette isme özel ve kişiye özel tasarımlar olmaktadır.

NadirHediye olarak kapı süsü tercihlerinizde hızlı kargo ve sorunsuz teslimatı sunuyoruz. Yeni doğan bebeğinizi görmeye gelenler için hazırladığınız merasimde kapınıza asılacak en iyi bebek kapı süsü online satış işlemlerini yürütüyor ve sorunsuz gerçekleştiriyoruz.

Kız Bebek Kapı Süsü – Ahşap Kasnak 26 cm Hakkında Bilgiler


  • Üründe kullanılan kumaş duck bezi kumaştır ve kasnak ahşap malzemeden üretilmiştir.
  • Kasnak 26 cm çapındadır.
  • Kasnağın etrafında ürün modeline bağlı olarak şerit inci veya kordon kullanılmıştır.
  • Kuyruk süslemesinde ürüne bağlı olarak şerit inci, kurdele, ponpon, kordon vb. malzemeler kullanılmıştır.
  • Ürün nakış yöntemiyle kişiye özel hale getirilmektedir. Kullanılan nakış iplikleri kaliteli nakış iplikleridir ve herhangi bir zararlı kimyasal madde içermez.
  • Ürünü kişiye özel hale getirebilmemiz için işlenmesini istediğiniz ismi ilgili alana yazmanız gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.