x

Şirin İsimli Bebek Kapı Süsü – Ahşap Kasnak 26 cm

355,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Nakışlı hediyeler her zaman için daha değerli görülmüştür. Bunun nedeni de içinde el emeğinin olmasıdır. Kumaşlar ve nakış iplikleriyle yoğrulmuş güzel bir bebek kapı süsü de aynı şekilde hissettirir. Yeni doğan bebeğe alınabilecek ve misafirleriniz için ilk anda görülecek ürünlerden birisi olan bebek odası kapı süsü oldukça pratik ve estetik bir duruşa sahiptir. İsimli bebek kapı süsü özellikle son yıllarda hem hastane odası kapılarını hem de evlerde bebek odalarını süslemektedir.

Nakışlı ve kumaşlı olmalarından ötürü hem tatlı hem de güzel bir yanı vardır. Aynı zamanda ürünlerimizde çocuğun ismine de yer verilerek daha da özel bir hediye yapılabilir. Ürünlerimiz kişiye özel tasarımlarla zenginleştirilir. Ahşap kapı süsü bu özelleştirmeler ile isim yazılı şekilde sizlere ulaştırılır. Bebeğin ismi belirtildikten sonra hastane odası kapı süsü için kumaş rengine ve nakış ipliğinin rengine karar verebilirsiniz. Böylelikle en güzel ve etkili hediyeyi alabilirsiniz.

Kasnak ile çevrelenen kumaş, bu kasnak sayesinde gergin kalır. Bebek için kapı süsü genellikle ahşap kasnaklara sahiptir ve vidalıdır. Bu kasnaklar 26 cm çapındadır ve bir kapı için yeterli bir çapa sahiptir. Bunların yanında bebek kapı süsü modelleri içerisinde bazı ürünlerimizde ekstra süsler olan inci, kurdele ve ponpon gibi malzemeler de kullanılır. Bebek kapı süsü fiyat bilgisi için NadirHediye ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Şirin İsimli Bebek Kapı Süsü – Ahşap Kasnak 26 cm Hakkında Bilgiler


  • Üründe kullanılan kumaş duck bezi kumaştır ve kasnak ahşap malzemeden üretilmiştir.
  • Kasnak 26 cm çapındadır.
  • Kasnağın etrafında ürün modeline bağlı olarak şerit inci veya kordon kullanılmıştır.
  • Kuyruk süslemesinde ürüne bağlı olarak şerit inci, kurdele, ponpon, kordon vb. malzemeler kullanılmıştır.
  • Ürün nakış yöntemiyle kişiye özel hale getirilmektedir. Kullanılan nakış iplikleri kaliteli nakış iplikleridir ve herhangi bir zararlı kimyasal madde içermez.
  • Ürünü kişiye özel hale getirebilmemiz için işlenmesini istediğiniz ismi ilgili alana yazmanız gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.