x

Tavşan Figürlü Takı Yastığı

315,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bebeklerimiz hayatımızın en özel varlıkları arasında bulunmaktadır. Bu nadide ve özel varlıklar için her anne baba en iyi ürünleri ister. Bebeğinizin ismiyle birlikte şirin bir tavşan ve iki minik kelebek barındıran bu ürün hem bebeğiniz doğduğunda kullanabileceğiniz hem de bebeğinize hoş bir hatıra olarak bırakabileceğiniz çok şık bir üründür. Üstelik bu dekoratif bebek yastığı ürününü bebeğinizin cinsiyetine göre özelleştirebilirsiniz. NadirHediye’de tercih edeceğiniz ürünler kişiye özel olarak üretilmektedir. Genellikle kız bebekler için pembe tonları, erkek bebekler için de mavi tonları tercih edilmektedir. Evinizin bu yeni ve daimî üyesine sevdiklerinizle beraber hoş geldin demek için, kaliteli bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Ela Su bebek için hazırlanan bu yastık modelinde mint yeşili renginde tavşan figürü ve bebek pembesi renginde kelebekler kullanılmıştır. Tavşan ve kelebek kız ve erkek bebekler için kullanılabilir. Siz de bebeğiniz için tavşan ve kelebek figürlü takı yastığı sipariş etmek isterseniz, bu ürünümüzü inceleyebilirsiniz.

Bunların dışında, isimli takı yastığı ürününün bebeğinizin cinsiyetine uygun olması amacıyla dilediğiniz nakış ipliği rengini seçebilme imkânı sizlere sunulmaktadır. Bebeğinizin ismini de belirterek, kendinize ve bebeğinize özel bir ürün yaptırmış olacaksınız. Ürünleri doğumdan hemen sonra gelen misafirlerin takı takması için kullanabileceğiniz gibi, sonrasında bebek odasında dekoratif bir eşya olarak değerlendirebilirsiniz.

NadirHediye üzerinden dilediğiniz bebek dekoratif yastık ürününü sipariş edebilirsiniz. Sipariş edeceğiniz ürünler en kısa süre içerisinde hazırlanıp, kargoya teslim edilecektir. Ürünler kişiye ve siparişe özel olarak hazırlandığı için standart değildir. Şık ve sevimli olan bu ürünler, bebeğinizin sevimliliğini en güzel şekilde yansıtacaktır.

Tavşan Figürlü Takı Yastığı Hakkında Bilgi


  • Ürün boyutları 35 x 35 cm‘dir.
  • Yastık kılıfı çıkarılabilirdir. Yastık kılıfı ve boncuk elyafla doldurulmuş iç yastık olarak 2 parçadan oluşur. Nakışlı yastık kılıfı duck kumaşından dikilmiştir.
  • Yastık, nakışı yapılmış, içi dolu ve kullanıma hazır bir şekilde kargolanmaktadır.
  • Yastık kenarlarına, yastık kumaşıyla uyumlu renkte ponpon kullanılmaktadır.
  • Kullanılan nakış iplikleri yüksek kaliteli ipliklerdir ve bebeğiniz için zararlı olabilecek herhangi bir madde içermez.
  • Nakış işlenen kılıfı çıkararak makinede veya elde yıkayabilirsiniz. Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.