x

İsim Nakışlı Bebek Tulumu

350,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Yeni doğan bebeklere özel olarak tasarlanmış isim nakışlı bebek tulumu ile bebekler dünyaya gözlerini açtıktan hemen sonra isminin işlenmiş olduğu tulumu giyecek. Bebeğinize ya da sevdiklerinizin en mutlu anında hediye edebileceğiniz muhteşem bir ürün. Kumaş kalitesi, eşsiz dokusu ve özel nakış iplikleri ile bebeğinizin cildine tam uyumlu bir bebek tulum setidir.

Bebek Tulumu Neden Önemli?


Bebeklerin çok parçalı ürünler yerine kolaylıkla giyebilecekleri ve üzerlerini tam kapatan ürünler giymesi sağlık açısından yerinde bir seçim olur. Yeni doğan ve bebeklere özel olarak uygun ölçülerde tasarlanan tulumların farklı olması ise günün anlam ve önemine daha uygun oluyor. Bebek tulumları bebek bezini tam kavraması ve giyip çıkarması daha kolay olması ile popüler bebek giyim çeşitleri arasındadır.

Bebek Tulum Özellikleri


Bebek tulumlarında ebeveynler tarafından bazı özellikler beklenmektedir. Bebeğin cildine, hassas yapısına uygun, alerji yapmayacak, terletmeyecek ürünlerden üretilmesi dikkate alınan özellikler arasında yer alıyor.

İsme özel bebek tulumu özellikler;

 • Bebek tulumu, bere ve eldivenden oluşur,
 • %100 pamuklu kumaştan üretilmiştir,
 • Terletmeyen özelliktedir,
 • İsim nakışlı bebek tulumu olarak kullanılır,
 • Nakış ipliklerinde renk tercihi imkânı vardır.

Bebek tulumlarımızda istenilen renkler modele uygulanır. Nakış iplik rengini kız ya da erkek bebeğe uyumlu olarak tasarlayabiliyoruz. İsteğinize göre renk seçimi yapabilir ve dilediğiniz bebek tulumuna sahip olabilirsiniz.

Bebek Tulumu Kaç Parçadan Oluşuyor?


Bebeklerin ihtiyacı olan bazı ürünler olmazsa olmazdır. Özellikle bedenini tam olarak kapatarak bebeğinizin üşütmemesini sağlayacak bebek tulumu, yüzünü çizmemesi adına eldiven ve başını soğuktan korumak adına bere olmak üzere 3 parçadan oluşuyor.

Bebek Tulumunda İsim Nakışı Nasıl Yapılır?


Bebek tulumuna nakış işlemesi tulumun arka kısmına ve ön kısmına yapılır. Bunun yanı sıra beresine de işleme yapılmaktadır. Bebek tulumu hediye olarak verebileceğiniz ya da bebeğinize yapacağınız hazırlıklarda mutlaka olması gereken ürünler arasındadır.

Özellikle isim nakışlı bebek tulumu doğum sonrası hızla büyüyen bebeğinizin ilk doğduğu zamanları hatırlatacak, sandıkta saklayacağınız, üzerine kokusunun sindiği tek hatıra olacaktır. Gözlerini dünyaya açarak merhaba diyen en değerli varlıklarımıza hak ettikleri değeri vermek, onların narin cildine uygun bebek tulumu seçmek sizin seçiminiz olacak.

İsim Nakışlı Bebek Tulumu Hakkında Bilgi

 • Ürün; tulum, eldiven ve bere olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.
 • Yerli üretimdir ve %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiştir. Üretimde kullanılan malzemeler kanserojen madde içermez. Çıtçıtları antialerjiktir.
 • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
 • Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
 • Kullanılan süslemeleri hasar görmemeleri için tulum setinden ayrı bir şekilde elde yıkamanız önerilir.
 • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.