x

Kız Bebek Doğum Panosu - Ahşap Kasnak 26 cm

325,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Yeni doğan bebek ziyaretinin vazgeçilmezlerinden birisi olan doğum panosu hediyesi oldukça sıra dışı bir hediyedir. Hem şirin hem güzel hem de uzun yıllar saklanabilecek yapısıyla çocuğu ve aileyi mutlu etmeye yönelik incelikli bir hediyedir. Hem kız hem erkek çocuklara özel tasarımlarla bezenmiş bebek doğum panosu her ihtiyaca uygun şekilde yapılan tasarımlarıyla her ailenin aldığı en iyi hediyelerinden birisi olmaya aday.

Bebeğe göre özelleştirilebilen yapısıyla her bebek için bir etamin doğum panosu oluşturulur. İstekleriniz doğrultusunda kumaş ve nakış ipliği seçimleri yapabilirsiniz. Böylece hangi renk iplikten ve hangi renk kumaştan olacağına siz karar verebilirsiniz. Ürünlerde kişiye özel, isme özel ve isim yazılı olacak şekilde değişiklikler kolaylıkla yapılarak size özel hediye seçeneğinden faydalanılabilir.

Doğum panosu işleme için gerekli bilgiler alındıktan sonra hızlı bir şekilde ürün hazırlanarak gönderilmektedir. Ürünlerde yapılan değişiklikler sadece kumaş ve nakış ipliği renginden ibaret olmamaktadır. Aynı zamanda üzerine yazılacak metinler de belirlenebilir. Bebeğin ismi, doğum tarihi, doğum saati, bebeğin doğduğu kilo ve boyu belirtilerek kişiye özel şekilde hazırlanmaktadır. Doğum panosu modelleri aynı zamanda bu şekilde farklılaşarak daha farklı bir görüntü elde edilir. Tüm bunların yanında tasarım olarak farklı şekiller, görseller ve şirin çizimler de kumaş üzerine eklenebilir.

Ürünlerde zararlı kimyasal malzemeler kullanılmamaktadır. Kasnak doğum panosu ahşap malzemelerden üretilmiştir. Kasnak bölümü vidalıdır ve bu da kasnağın esnetilip gerginliğinin istenilen şekilde ayarlanabilmesine olanak tanır. Kasnağın çapı ise 26 cm’dir.

Kanaviçe doğum panosu en uygun yeni doğan bebek hediyelerinden birisidir. Hediye özenle hazırlandıktan sonra NadirHediye tarafından en kısa sürede teslim edilir.

Kız Bebek Doğum Panosu - Ahşap Kasnak 26 cm Hakkında Bilgiler


  • Üründe kullanılan kumaş duck bezi kumaştır ve kasnak ahşap malzemeden üretilmiştir.
  • Kasnak 26 cm çapındadır.
  • Ürün nakış yöntemiyle kişiye özel hale getirilmektedir. Kullanılan nakış iplikleri kaliteli nakış iplikleridir ve herhangi bir zararlı kimyasal madde içermez.
  • Ürünü kişiye özel hale getirebilmemiz için kumaş rengini ve nakış ipliği renklerini seçmeniz ve işlenmesini istediğiniz bilgileri ilgili alanlara yazmanız gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.