x

Kanaviçe Doğum Panosu Kız Erkek - Ahşap Kasnak 26 cm

325,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Yeni doğan bebeklere verilebilecek en iyi hediyelerden birisi olan doğum panosu artık özelleştirilebilir olarak karşınızda! Bebek doğum panosu özellikle bebek doğumunda ve çeşitli farklı kutlamalarda kullanılan güzel ve şık bir hediyedir. Kumaş üzerine işlenen yazılar ve şekillerle birlikte güzel bir hediyeyi vermek her açıdan anlamlıdır. Ürünler sağlam malzemelerden üretilmekle birlikte güzel şekiller ve yazılarla bezenmektedir. Doğum panosu işleme işlemi sırasında en sağlam kumaş ve nakış ipliklerini kullanıyor ve bunları işleyerek sizlere ulaştırıyoruz.

Ürünlerimizde herhangi bir zararlı madde bulunmamaktadır. Tamamıyla doğal ve insan sağlığına önem veren malzemelerden üretilmektedir. Etamin doğum panosu özellikle doğumdan sonra ziyaretlerde verilecek en şık hediyelerden birisidir. Dilediğiniz kumaş ve nakış ipliği renklerini tercih edebilirsiniz. Kişiye özel, isme özel ve isim yazılı doğum panosu modelleri ile en şık hediyelerden birisini verebilirsiniz.

Kumaş rengi ve nakış ipliği rengi alternatiflerinden seçim yapıldıktan sonra girilen bebeğin ismi, doğum tarihi, doğum saati, doğduğu kilo ve boy bilgileri kasnak doğum panosu kumaşı üzerine yazılmaktadır. Bunun yanında zürafa gibi hayvanlar ve bulut gibi doğa görselleri de kumaş üzerine eklenebilir.

Kasnak ile çevrelenmiş kanaviçe doğum panosu 26 cm çapındadır. Kullanılan kasnaklar ahşap malzemedir ve herhangi bir zararlı kimyasal içermemektedir. NadirHediye olarak siparişinizi en kısa süre içerisinde hazırlayarak hediyenizi hızlıca size ulaştırıyoruz.

Kanaviçe Doğum Panosu Kız Erkek - Ahşap Kasnak 26 cm Hakkında Bilgiler


  • Üründe kullanılan kumaş duck bezi kumaştır ve kasnak ahşap malzemeden üretilmiştir.
  • Kasnak 26 cm çapındadır.
  • Ürün nakış yöntemiyle kişiye özel hale getirilmektedir. Kullanılan nakış iplikleri kaliteli nakış iplikleridir ve herhangi bir zararlı kimyasal madde içermez.
  • Ürünü kişiye özel hale getirebilmemiz için kumaş rengini ve nakış ipliği renklerini seçmeniz ve işlenmesini istediğiniz bilgileri ilgili alanlara yazmanız gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.