x

Kız Çocuk Doğum Panosu – Ahşap Kasnak 26 cm

325,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Doğum panosu hediyesi ile sevdiklerinizi en güzel şekilde mutlu edebilirsiniz. Kasnaklı yapısı ve sağlam iplikleri sayesinde kumaş üzerine istediğiniz yazıyı yazdırabilir ve hediyenizi en iyi şekilde özelleştirebilirsiniz. Bebek doğum panosu sayesinde bebeğe ne hediye alınır sorusuna yanıt bulabilirsiniz. Bunun yanında etamin doğum panosu ile uzun yıllar saklanacak ve güzel hatırası olan bir hediye alabilirsiniz.

Kullanılan malzemeler oldukça sağlam kumaş ve nakış iplikleridir. Farklı renk alternatiflerine sahip olan kumaşların üzerine istediğiniz yazıyı yazdırabilirsiniz. Aynı zamanda nakış ipliğinin rengini de belirleyebilir ve böylece farklı renkteki nakış ipliklerini kanaviçe doğum panosu üzerine uygulayabilirsiniz.

Nakış yöntemiyle özelleştirilebilen doğum panosu modelleri aynı zamanda kasnaklara da sahiptir. Bu vidalı kasnaklar gergin bir görüntü sunar. Görüntü açısından ve estetik açıdan da hediyeyi çok daha güzel bir forma sokar.

Bebeğinizin ismini, doğum tarihini, doğduğu saati, bebeğinizin doğduğundaki kilosunu ve boyunu doğum panosu işleme ile yazdırabilirsiniz. Özelleştirilen hediyenizi daha etkili bir hediye haline getirebilirsiniz. Bebeğinize özel şirin tasarımlarla bezenmiş kumaşıyla oldukça zengin bir görüntü elde edebilirsiniz.

Etamin doğum panosu fiyat anlamında da esnektir. İsteğe bağlı değişiklikler yapıldıktan sonra fiyat belirlenmektedir. Bunun yanında hediyenin paketlemesi özenli bir şekilde yapılmakta ve zamanında kargo aracılığıyla adresinize kadar teslim edilmektedir. NadirHediye ile nadir hediyelerinizi kısa sürede sipariş edin ve rahat edin.

Kız Çocuk Doğum Panosu – Ahşap Kasnak 26 cm Hakkında Bilgiler


  • Üründe kullanılan kumaş duck bezi kumaştır ve kasnak ahşap malzemeden üretilmiştir.
  • Kasnak 26 cm çapındadır.
  • Ürün nakış yöntemiyle kişiye özel hale getirilmektedir. Kullanılan nakış iplikleri kaliteli nakış iplikleridir ve herhangi bir zararlı kimyasal madde içermez.
  • Ürünü kişiye özel hale getirebilmemiz için kumaş rengini ve nakış ipliği renklerini seçmeniz ve işlenmesini istediğiniz bilgileri ilgili alanlara yazmanız gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.