x

Filli Bebek Tulumu - Kişiye Özel Bebek Tulumu

350,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Filli bebek tulumu hayata gözlerini açmış bebeğinizin yaşamındaki ilk kıyafeti olabilir. 3 parçadan oluşan bu isimli tulum takımı hem bebeğinizin vücudunu hem kafasını hem de ellerini sıcak tutar ve onu korur. Bebeğinizin ismiyle kişiye özel hale gelen bu ürün çok sevimli balonlu fil desenine sahiptir. Fil, özellikle de balonlu fil, bebek hastane odası süslemelerinde sıkça kullanılır. Size göz aydın ziyaretinde bulunacak ve bebeğinizi ilk defa görecek olan misafirlerinize bebeğiniz yeni doğan tulum seti ile merhaba diyebilir. Fil ya da farklı sevimli hayvanları seviyorsanız, bebek hastane odasını ya da bebeğinizin kendi odasını sevimli hayvan figürleriyle süslemeyi tercih ettiyseniz, bu set hazırlıklarınıza son derece uyumlu olacaktır. Filli bebek tulumunun işlemesi yapılırken kız bebekler için pembe ve gri renk tercih edilmiştir. Bu renklerle göz alıcı bir güzelliğe kavuşan bu tulumda abartılı süslemeler kullanılmamış ve bebeğinizin sade güzelliğinin ön plana çıkması amaçlanmıştır. Böylelikle sade bir şıklık arayan anneler için oldukça kibar tasarıma sahip bir ürün ortaya çıkmıştır.

Filli bebek tulumu, bu güzel görüntüsünün yanında, bebeğinizin sağlığı ve konforu için de son derece uygundur. Gerek üretimi sırasında gerekse de nakış işlemesi esnasında kullanılan malzemeler zararlı bir içeriğe sahip değildir. %100 pamuklu kumaş yapısı bebeğinizin rahat etmesini sağlayacaktır.

Farklı tulum ürünlerimizi incelemek isterseniz bebek tulumu modelleri kategorimize göz atabilirsiniz. Linki tıklamanız halinde ilgili sayfaya yönlendirme yapılacaktır. Tulum setinin yanında kişiye özel bebek battaniyesi ve kişiye özel takı yastığı ürünleri de mevcuttur. Ürünleri listelemek için kategorilerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Siparişinizi verirken "Sepete Ekle" butonunun altında yer alan bölümleri hatasız doldurmanızı rica ederiz. Böylelikle, isimli bebek tulumu siparişinizi hatasız bir şekilde bebeğinize özel olarak hazırlayabiliriz.

Filli Bebek Tulumu - Kişiye Özel Bebek Tulumu Hakkında Bilgi


  • Ürün; tulum, eldiven ve bere olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.
  • Yerli üretimdir ve %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiştir. Üretimde kullanılan malzemeler kanserojen madde içermez. Çıtçıtları antialerjiktir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
  • Kullanılan süslemeleri hasar görmemeleri için tulum setinden ayrı bir şekilde elde yıkamanız önerilir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.