x

Dekoratif Bebek Doğum Panosu - Ahşap Kasnak 26 cm

325,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Doğum panosu bebekler için şık ve şirin hediyelerden birisi. Kullanımı ve dekoratif anlamda estetiği ile de oldukça güzel olan bu hediye, son yıllarda çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Yeni bebek görmesine giden aileler ve kişiler şirin ve tatlı bir hediye olarak doğum panosu modelleri tercih ediyor. Bebek odasının dekorasyonunu süsleyen, fark yaratan ve tatlı bir hediye olarak tercih edilen bebek doğum panosu modellerimiz en kısa sürede kapınızda.

Ürünlerimizde insan sağlığına zarar verecek türden malzemeler kullanılmamaktadır. %100 doğal olan kumaşlarımız ve nakış iplikleri ile en kısa sürede istediğiniz tarzda doğum panosunu üretiyor ve gönderime hazır hale getiriyoruz. Doğum panosu fiyat açısından oldukça iyi olduğu gibi, bebek hediyeleri içerisinde uygun fiyatlı bir alternatiftir.

Bebeğin isminin, doğum tarihinin ve saatinin, bebeğin doğduğu kilonun ve boyun yazıldığı kanaviçe doğum panoları sizlerin seçtiği en tatlı kumaş renkleri ve nakış ipliği renkleriyle üretilmektedir. Böylece sizin isteklerinize özel ve isme özel etamin doğum panosu hediyesine sahip olabilirsiniz.

Kasnaklı yapısı sayesinde hem sağlam hem de oldukça şık bir görüntüye sahiptir. Kasnak doğum panosu ahşaptan yapılmaktadır. Ahşapta ise herhangi bir zararlı kimyasal malzeme bulunmamaktadır. Kasnağın çapı ise 26 cm boyutlarındadır. Bu da dekoratif olarak oldukça şık bir görüntü sunar. NadirHediye olarak dekoratif hediye çözümlerimizle yanınızdayız.

Dekoratif Bebek Doğum Panosu - Ahşap Kasnak 26 cm Hakkında Bilgiler


  • Üründe kullanılan kumaş duck bezi kumaştır ve kasnak ahşap malzemeden üretilmiştir.
  • Kasnak 26 cm çapındadır.
  • Ürün nakış yöntemiyle kişiye özel hale getirilmektedir. Kullanılan nakış iplikleri kaliteli nakış iplikleridir ve herhangi bir zararlı kimyasal madde içermez.
  • Ürünü kişiye özel hale getirebilmemiz için kumaş rengini ve nakış ipliği renklerini seçmeniz ve işlenmesini istediğiniz bilgileri ilgili alanlara yazmanız gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.