x

Erkek Bebek Doğum Panosu - Ahşap Kasnak 26 cm

325,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bir bebeğin en iyi hediyesi olmaya aday hediyeyi seçmek istemez misiniz? Aileyi ve bebeği oldukça mutlu edecek hediye çeşitlerinden birisi olan doğum panosu isteklerinize uygun tasarımlarla sizlerle. Bebek doğum panosu bir yeni doğan bebek ziyaretinde alınabilecek en etkili ve şirin hediyelerin başında gelmektedir. Şirin ve el yapımı olması sayesinde oldukça dikkat çekmektedir. Üzerinde yer alan tasarımlar da aynı şekilde dışarıdan hem dikkat çeker hem de güzel bir görüntü oluşturur.

Sorunsuz ve rahat bir kullanımı olan etamin doğum panosu size özel olarak tasarlanır. Hediye edilecek bebeğin ismi, doğum tarihi ve saati, bebeğin doğduğu kilo ve bebeğin boyu da kumaş üzerine işlenmektedir. Sunulan alternatifler sayesinde en iyi kumaş rengini siz belirleyebilirsiniz. Bunun yanında nakış ipliklerinin rengini seçerek kanaviçe doğum panosu tarzına karar verebilirsiniz. Bu gibi özel tasarımlarla bebeğinizi ve ailesini mutlu edebilir, güzel ve akılda kalıcı bir hediye sunabilirsiniz.

Ürünler nakış yöntemiyle kişiye özel hale getirildiği gibi, ahşap kasnak ile çevresi sarılmaktadır. Bu da kumaşa hem gerginlik kazandırır hem de doğum panosu işleme için güzel bir görüntü sunmasına yardımcı olur. Nakışların şık görüntüsünü destekleyen kasnağın çapı 26 cm’dir. Kasnak vidalıdır ve bu sayede kumaşın gerginliğini istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Kasnak doğum panosu için önerilen tasarımlardan dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Ahşap doğum panosu kişiye özel tasarımlarla ve bilgilerle bezenen harika bir hediyedir. Hediyenin tasarımı da kullanıcılar için önemli olduğundan NadirHediye olarak özelleştirme işlemlerini titizlikle uyguluyor ve en kısa sürede hediyenizi size ulaştırıyoruz.

Erkek Bebek Doğum Panosu - Ahşap Kasnak 26 cm Hakkında Bilgiler


- Üründe kullanılan kumaş duck bezi kumaştır ve kasnak ahşap malzemeden üretilmiştir.

- Kasnak 26 cm çapındadır.

- Ürün nakış yöntemiyle kişiye özel hale getirilmektedir. Kullanılan nakış iplikleri kaliteli nakış iplikleridir ve herhangi bir zararlı kimyasal madde içermez.

- Ürünü kişiye özel hale getirebilmemiz için kumaş rengini ve nakış ipliği renklerini seçmeniz ve işlenmesini istediğiniz bilgileri ilgili alanlara yazmanız gerekmektedir.

- Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.