x

Erkek Çocuk Doğum Panosu – Ahşap Kasnak 26 cm

325,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Doğum panosu sizlerin isteklerine göre şekillenen ve uzun yıllar güzel bir şekilde saklanabilecek bir hediyedir. İsme özel bebek doğum panosu ile güzel bir hediyenin keyfine varabilirsiniz. Ürünler kişiye özel, isme özel ve isim yazılı şekilde yapılmaktadır. Aynı zamanda nakışlı olmaları nedeniyle de kişiye özel hale rahatlıkla getirilmektedir. Sağlam ve kaliteli malzemelerden üretilen kumaş ve nakış ipliği sayesinde uzun yıllar saklamanız mümkündür.

Nakışlı ürünler içerisinde kullanılan isme özel bebek doğum panosu ahşap malzemeden üretilmiştir ve kasnakları vidalıdır. Kasnak, güzel bir görüntü oluşturmanın yanında sağlamlık ve gerginlik kazandırır. Kasnak doğum panosu aynı zamanda vidalarından gevşetilebilir ve istenilen şekilde kullanım sağlanabilir. Kasnağın çapı 26 cm’dir. Boyut olarak da oldukça pratik bir hediyedir.

İsteğe bağlı olarak sizler de kumaş rengini ve nakış ipliğinin rengini belirleyebilirsiniz. Böylece istenilen şekilde kişiye özel bir hediye halini alabilir. Bebeğin ismini, doğum tarihini ve doğum saatini, bebeğin doğduğu kiloyu ve boyu da yazabilmek böylece mümkün olur. Genel olarak özelleştirilebilir bir ürün olmasından ötürü istenilen özellikleri yazmak mümkündür.

Etamin doğum panosu özellikle bebekler için oldukça zarif ve şık bir hediyedir. Ürünü özelleştirerek kişiye özel bir hediye oluşturulabilir. Doğum panosu modelleri genellikle kasnaklı olanlar ile tercih edilir. Sorunsuz ve güzel durması açısından kasnaklı modeller daha şık bir tasarıma sahiptir. Etamin doğum panosu fiyat anlamında da oldukça uygundur. Satın alım sonrasında çocuk hakkındaki bilgilerin bize ulaştırılması ile sorunsuz bir şekilde bebek doğum panosu hazırlanarak adresinize en kısa sürede kargolanmaktadır. Doğum panosu işleme ile en güzel hediyeleri sevdiklerinize sunabilir ve mutlu edebilirsiniz. NadirHediye farklı hediye alternatifleriyle her zaman yanınızda.

Erkek Çocuk Doğum Panosu – Ahşap Kasnak 26 cm Hakkında Bilgiler


  • Üründe kullanılan kumaş duck bezi kumaştır ve kasnak ahşap malzemeden üretilmiştir.
  • Kasnak 26 cm çapındadır.
  • Ürün nakış yöntemiyle kişiye özel hale getirilmektedir. Kullanılan nakış iplikleri kaliteli nakış iplikleridir ve herhangi bir zararlı kimyasal madde içermez.
  • Ürünü kişiye özel hale getirebilmemiz için kumaş rengini ve nakış ipliği renklerini seçmeniz ve işlenmesini istediğiniz bilgileri ilgili alanlara yazmanız gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.