x

Bebek Odası Doğum Panosu – Ahşap Kasnak 26 cm

325,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Yeni doğan bir bebeğin gözlerini açtığında gördüğü ilk şeylerden birisinin şirin ve tatlı bir hediye olmasını istemez misiniz? Odasının havasını değiştirecek, dekorasyonuna katkı sunacak ve ailesini mutlu edecek bir doğum panosu hediyesi tam size göre. Doğum panoları son yıllarda ortaya çıkan güzel hediyelerden birisidir. Şirin olmasının yanında dekorasyona da oldukça olumlu katkılar yapar. Bebek doğum panosu aynı zamanda en fazla hediye edilen bebek hediyelerinden birisidir. Yeni bebek görmeye gidildiğinde alınan hediyelerin başında gelmektedir.

Etamin doğum panosu fiyat anlamında da oldukça uygundur. Özellikle bebek hediyesi için en uygun çözümü sunmaktadır. Bebekler ve aileleri için dekoratif bir hediye olmasının yanında uygun bütçeli bir hediyedir. Genel olarak doğum panosu modelleri çeşitlense de özelleştirilebilir yapısıyla dikkat çeker. Üzerinde yazılan bilgiler, bebeğin özelliklerine ve bilgilerine göre değiştirilerek adresinize gönderilir. Bebeğin ismi, doğum tarihi, doğum saati ve bebeğin doğduğu kilo ve boy gibi özellikler kumaş üzerine tarafımızca işlenir. Ardından güzel bir şekilde adresinize kargolanır.

Kasnak doğum panosu olması dolayısıyla da aynı zamanda şık ve dekoratif görüntüye sahiptir. Kenarlarında bulunan ahşap kasnağın çapı ise 26 cm’dir. Kişiye özel hale getirilen doğum panosu işleme yapılarak adresinize kısa süre içerisinde kargolanır.

NadirHediye olarak kişiye özel hediye çözümlerimizle sizlere en uygun fiyatlı en uygun hediyeleri sunuyor ve hızlı kargoyla adresinize gönderiyoruz.

Bebek Odası Doğum Panosu – Ahşap Kasnak 26 cm Hakkında Bilgiler


  • Üründe kullanılan kumaş duck bezi kumaştır ve kasnak ahşap malzemeden üretilmiştir.
  • Kasnak 26 cm çapındadır.
  • Ürün nakış yöntemiyle kişiye özel hale getirilmektedir. Kullanılan nakış iplikleri kaliteli nakış iplikleridir ve herhangi bir zararlı kimyasal madde içermez.
  • Ürünü kişiye özel hale getirebilmemiz için kumaş rengini ve nakış ipliği renklerini seçmeniz ve işlenmesini istediğiniz bilgileri ilgili alanlara yazmanız gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.