x

Fil Motifli Bebek Takı Yastığı

375,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
İsimli takı yastığı annelerin genel olarak doğum öncesinde satın aldığı ürünlerden bir tanesidir. Doğum sonrası bebeğinizi görmek isteyenler, hediyesiyle beraber gelecektir. Bu şekilde gelen hediyeleri bir arada toplamak amacıyla bu takı yastıklarını kullanabilirsiniz. Ürün resminde gördüğünüz balonlu fil motifli takı yastığı Meltem bebek için özel olarak hazırlamıştır. Bebeğin ismi, filin kulakları ve ayakları ve tuttuğu minik balon pembe renk nakış ipliğiyle işlenmiştir. Geri kalan kısımlarda ise koyu gri nakış ipliği kullanılmıştır. Bu haliyle kız bebekler için tercih edilse bile, gerekli renk değişiklikleri yapılarak rahatlıkla erkek bebeklere uyarlanabilmektedir. Son zamanlarda yeni doğan bebekler için kişiye özel olarak pek çok ürün üretilmektedir. Bunlardan biri olan bu bebek altın yastığı bebeğinizin ismine özel olarak hazırlanmaktadır.

Bebek takı yastığı bebeğinize uyumlu olarak başucunda duracaktır. Son derece şık ve zarif bir görüntüye sahip olan bu yastıkları dilerseniz daha sonra bebeğinizin odasında dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz. Bebeğinizin cinsiyetiyle beraber odasına uyumlu bir tasarım ve renkler tercih ederseniz, daha dekoratif bir görünüme kavuşabilirsiniz.

NadirHediye’deki diğer takı yastığı modellerini de inceleyebilir, zevkinize göre sipariş oluşturabilirsiniz. Siparişler kişiye özel olarak hazırlandığı için bir çalışma aşaması bulunmaktadır. 35 * 35 cm boyutlarında sizin için özel olarak hazırlanan takı yastığının sağ ve sol yanında şerit ponponlar bulunmaktadır. Ürünün içi doldurulmuş bir şekilde kısa süre içerisinde size gönderilmesi, ürünü hemen kullanabilmenize olanak sağlamaktadır.

Fil Motifli Bebek Takı Yastığı Hakkında Bilgi


  • Ürün boyutları 35 x 35 cm’dir.
  • Ürün iki parçadan oluşur. Bu parçalar nakış işlemeli yastık kılıfı ve içi boncuk elyafla doldurulmuş astarlı iç yastıktır.
  • Ürün; nakış işlemesi yapılmış, iç yastığı yerleştirilmiş ve kullanıma hazır bir şekilde gönderilir.
  • Tercih ettiğiniz kumaş rengiyle uyumlu renkte şerit ponpon kullanılır.
  • Nakış işlemesi kalitesi yüksek nakış iplikleriyle yapılır. İplikler herhangi bir zararlı madde içermez.
  • Yastık kılıfı çıkarılarak elde ya da makinede yıkanabilir. 30°C yıkama sıcaklığı önerilir. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden yapmanız, kullanım süresini daha da uzatacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.